Ostrava - Plzeň (analýza + tip na zápas)

Ostrava - Plzeň (analýza + tip na zápas)

Ve skvělé formě hrající Plzeň se představí na trávníku Ostravy. Aktuálně patří Plzni 2. místo se ziskem 56 bodů. Ztrácí tak průběžně 8 bodů na vedoucí Slavii. Ostrava je zatím na pěkném 5. místě se ziskem 40 bodů, ale momentálně nemá zdaleka ohromující formu jako hosté.

Plzeň natáhla sérii výher už na 6 v řadě a v těchto zápasech získala neskutečné skóre 19:3. V předchozím kole si to odnesla Mladá Boleslav, která v sousedském měření sil utržila hanebný debakl 1:7. Při této formě Plzni si Slavia musí dát pozor na zaváhání, protože by ji mohla Plzeň rychle dohnat. Ostrava z předešlých 5-ti duelů dokázala jen jednou vyhrát, což je slabá vizitka. Dvakrát remizoval a dvakrát prohrála. V předchozím kole inkasovala gól v poslední minutě na trávníku trápícího se Zlínu v sousedském měření sil. Uvidíme jak taková ztráta dvou bodů zapůsobí na psychiku domácího týmu před takto náročným zápasem.

Ve vzájemných zápasech těchto dvou celků měla lepší bilanci Plzeň, která třikrát vyhrála. Jednou se zrodila remíza a jednou vyhrála Ostrava v prodloužení pohárového zápasu - to ale bylo ještě v roce 2018. V aktuální formě obou mužstev nebudu dlouho váhat, protože si myslím, že hosté zvítězí. Budu věřit Plzni, že po předchozí kanonádě opět zvítězí. Hraju dvojku v solidním kurzu.

Tip na zápas

Zápas: Ostrava - Plzeň
Soutěž:
1. Liga
Čas zápasu: 03.06.2020 18:00
Tip:
2
Kurz: 1.89
Bookmaker:Tipsport

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 3.000 Kč. Fortuna vám dá dalších 6.00 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

zdravím, na to slúži táto sekcia alternatívny link bet365
Zablokovaný účet na Bet365 (nedá sa doň prihlásiť)
J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku