Neapol - AS Řím (analýza + tip na zápas)

Neapol - AS Řím (analýza + tip na zápas)

Zajímavý zápas se odehraje také v Serie A, kde se setkají 2 ambiciózní týmy, které by měly hrát o čelo tabulky. Neapol přivítá doma AS Řím, kde je domácí celek mírným favoritem alespoň podle kurzů.

Neapol je aktuálně na 6. místě se ziskem 14 bodů. Jak je již u tohoto týmu jakýmsi zvykem, často střídá výhry s prohrami a nejednou zvykne zaváhat i proti papírově slabším týmům. Z předešlých 5-ti duelů dokázal třikrát vyhrát a dvakrát prohrál. V předchozím kole doma nestačil na rozjeté AC Milán, se kterým doma prohrál 1:3. AS Řím je momentálně na 3. místě se ziskem 17 bodů. Z předešlých 5-ti duelů dokázal čtyřikrát vyhrát a jednou remizoval, takže forma Římanů je v této chvíli lepší, než forma domácího celku. Řím táhne šňůru 3 výher v řadě, navíc v těchto duelech získal kladné skóre 8:1. Oba celky stejně působí také ve skupinové fázi Evropské ligy. Hosté mají kromě dobré formy také zajímavý kurz, takže nemusejí z Neapole odejít naprázdno.

Vyrovnaná je vzájemná bilance zápasů těchto 2 celků, neboť oba týmy dokázali dvakrát vyhrát a jednou se body dělily. V soubojích Neapole a Římu padalo poměrně dost gólů, takže zkusím zůstat této statistice věrný. Zkusím tip, že oba vstřelí gól a v zápase padnou dohromady alespoň 3 góly a více.

Tip na zápas

Zápas: Neapol - AS Řím
Súťaž:
Serie A
Čas zápasu: 29.11.2020 20:45
Tip:
Více než 2.5 a každý tým dá gól - ano
Kurz: 1.75
Bookmaker:Tipsport

Sázkařský bonus ve Fortuně Vložte 200 Kč a získáte 900 Kč + 50 Free spins
  • 300% bonus 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 200 Kč
  • 50 volných toček ve hře FORTUNA:LIGA
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.