Neapol - AC Milán (analýza + tip na zápas)

Neapol - AC Milán (analýza + tip na zápas)

Další zajímavý duel se odehraje v Serie A. Neapol doma přivítá rozjeté AC Milán. Jedná se o souboj tabulkových sousedů. Domácí tým má na kontě 51 bodů a patří mu 5. místo. Hostům patří 6. místo se ziskem 49 bodů. Oba celky jsou stále ve hře o EL.

Napsal jsem, že oba týmy jsou reálné ve hře o Evropskou ligu, jelikož Liga mistrů mi jaksi přijde už nedosažitelná pro oba. Náskok Atalanty na 4. místě se mi zdá už příliš vysoký. Neapol z předešlých 5-ti duelů dokázal čtyřikrát vyhrát a jen jednou prohrál. Milán je na tom o kousek lépe, když také čtyřikrát vyhráli a jednou remizovalo. Navíc se mi líbila výhra AC z předchozího kola, kdy doma sfoukli Juventus 4:2. Je třeba připomenout, že prohrávali už 0:2, ale zápas otočili v závěrečné pól hodině díky gólové uragánu. Taktéž AC nedávno porazilo silné Lazio na jeho trávníku hladce 3:0, ještě předtím vyhráli doma nad AS Řím 2:0. Stoupající forma obou celků by mohla být příslibem pro atraktivní a bojovný zápas.

Vzájemná bilance zápasů mezi těmito týmy je velmi vyrovnaná. Až třikrát se zrodila remíza a každý si připsal shodně po výhře. Podobný duel očekávám rovněž tentokrát, ať už z pohledu tabulky, nebo kvůli vyrovnané bilanci vzájemných zápasů. Musím však říci, že Milán aktuálně dokázalo uhrát velmi působivé výsledky. Proto zkusím tip v pěkném kurzu, že AC dokáže vyhrát alespoň jeden poločas.

Tip na zápas

Zápas: Neapol - AC Milán
Súťaž: Serie A
Čas zápasu: 12.07.2020 21:45
Tip:
2. tým vyhraje alespoň jeden poločas
Kurz: 2.17
Bookmaker: iFortuna