Nantes – Monako ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Nantes – Monako ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Monako se v rámci Ligue 1 představí v Nantes ai když se neočekává snadný zápas pro hosty, i tak jsou v souboji mírným favoritem. Zápas může být zajímavý, jelikož se jedná o sousedy v tabulce.

Domácí Nantes neprožívá špatnou sezónu na jeho poměry a patří mu slušné 7. místo se ziskem 28 bodů. Domácí celek navíc vůbec nemá špatnou formu a daří se mu. Z předchozích 5-ti duelů remizovalo, prohrálo, ale pak přišly 3 výhry v řadě. V předchozím kole přišla výhry 1:0 v St. Etienne. Monaku patří 6. místo se ziskem 29 bodů a před svým soupeřem má náskok jediný bod. Hosté z předchozích 5-ti duelů třikrát vyhráli, jednou prohráli a jednou remizovali, takže forma obou celků je identická a proto lze očekávat opravdu vyrovnaný zápas. Ambice Monaka jsou určitě smělejší než ty domácího týmu a jasným cílem je účast v Lize mistrů v příští sezóně. Myslím si, že hosté svojí kvalitou určitě mají na to, aby se pohybovali v tabulce výše.

Bilance z předchozích 5-ti vzájemných duelů je podstatně lepší pro Monako, které vyhrálo čtyřikrát a předchozí duel skončil remízou. Všechny 4 duely Monako vyhrálo těsně o gól. Osobně věřím víc Monaku a zkusím tip, že vyhraje alespoň jeden poločas.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Nantes – Monako
Súťaž:
Ligue 1
Čas zápasu: 09.01.2022 17:05
Tip:
Monako vyhraje alespoň jeden poločas: Ano
Kurz: 1.61
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.