Money Line (ML), Pick (Pk) – obdoba sázky bez remízy

Sdílejte, děkujeme:

Money Line je primárně sázka na celkové vítězství v zápase. Je však třeba si přečíst, zda se sázka vyhodnocuje po základní hrací době nebo včetně prodloužení. Tento pojem se vžil při amerických sportech, kde se vždy zápasy prodlužují, jestliže po řádné hrací době skončí zápas remízou. Money line by proto měla být brána jako sázka na celkové vítězství včetně prodloužení. Pokud by se prodloužení nebralo v úvahu, tak jde o sázku bez remízy (SBR) angl. Draw no bet (DNB).

Sázka Pick se používá hlavně v amerických sázkových kancelářích a měl být znamenat totéž jako Money Line. Nejen při Money Line, ale i při Pick doporučujeme číst podmínky sázkové kanceláře, abyste věděli, kdy je sázka vyhodnocena jako PUSH (peníze ze sázky se vracejí zpět). Při PUSH jde o sázku, kterou uvidíte vyhodnocenou jako zrušenou nebo výherní s kurzem 1.0, což znamená, že se vám vždy vrátí vklad. PUSH nastává hlavně při sázkách SBR, AH (0) ale také se s ním setkáte při zmíněných sázkách Money Line a Pick.

UpozorněníV případě, že tato sázka bude vyhodnocena jako PUSH, tak tato sázka by se neměla započítávat do rolloveru (protočení bonusu). Vše závisí na podmínkách sázkové kanceláře, proto vám doporučujeme přečíst bonusové podmínky nebo kontaktovat zákaznickou podporu v případě nejasností.

Money Line (ML) a Pick (Pk) jsou tedy obdobné sázky. Jejich definice může být bez seznámení se s pravidly sázkové kanceláře nejasná. Pokud takový výraz ML nebo Pk najdete hlavně při sportech, kde se dá rozhodnout v prodloužení (např. NHL, NBA), tak někdy můžete být na pochybách zda jde o sázku bez remízy (SBR) nebo sázku na vítězství do rozhodnutí (12).

PříkladV kurzové nabídce můžete najít např. sázku ML na zápas NHL, kde jsou vypsány pouze dva kurzy 1.8 na domácích a 2.2 na hosty. Kurz na remízu vypsán není a pokud nenajdete při události další konkrétní informace, tak nevíte, zda vám bude v případě remízy v řádné hrací době vrácen vklad nebo sázka platí včetně prodloužení. Z tohoto důvodu musíte znát pravidla sázkové kanceláře.
PoznámkaV sázkových kancelářích s českým nebo slovenský původem se s výrazy ML nebo Pk s největší pravděpodobností ani nepotkáte.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

Vložte 200 Kč a sázejte s 900 Kč

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 200 Kč. Fortuna vám dá dalších 700 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

ja mám upc a mne všetky mirror linky čo som našiel idú. tak ja neviem....
Kde tipovať?
NIE NIE JE TO pravda. za hranie v zahraničí určite nie.
Bet365
no ja využívam NordVPN a funguje uplne super. Stojí to okolo 100 € na 3...
Načítanie stránky unibet