Pirát vs Petrášek – profily bojovníků, sázky, kurzy, tip na vítěze zápasu a live stream Oktagon Underground

Koncem května se můžete těšit na dlouho očekávaný zápas v boxu Krištofič vs Petrášek, který proběhne na turnaji Oktagon Underground. V článku naleznete všechny informace o připravovaném zápase.

Krištofič vs Petrášek 🥊 termín, kurzy, sázky a live stream Oktagonu

Nemožné se stalo skutečností. Na novém turnaji Oktagon Underground se konečně odehraje dlouho očekávaný zápas Pirát Krištofič vs Meloun Petrášek, který se výjimečně odehraje v boxerském ringu. Jejich společnému souboji, jak už jistě víte, předcházelo několik slovních přestřelek, urážky a následné lekce ze slušného chování.

Boxerský zápas skončil remízou!Ani jednomu ze zápasníků se nepodařilo vyhrát zápas Pirát vs Petrášek. Oba bojovníci odešli z ringu bez výhry, i když se soupeři shodli na tom, že jasným vítězem zápasu je Pirát Krištofič.
Oktagon MMA živě na Tipsport TV

Připravovaný zápas o se odehraje koncem května v Česku. Kdo se stane vítězem boxerského zápasu? Skromný Krištofič nebo dravec Petrášek? Nenechte si ujít super výkony slovenských, ale i českých bojovníků na turnaji Oktagon Underground.

V článku naleznete všechny informace o zápase, které zahrnují aktuální kurzy, tip na vítěze zápasu, profily bojovníků, jakož i možnosti sledování zápasu Pirát vs Petrášek LIVE.

Vsaďte na zápas s bonusem 500 Kč zdarma
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Tipsport.cz

🥊 Událost Oktagon Underground
🤼‍♂️ Zápas Krištofič vs Petrášek
👉 Kurzy na zápas 2.68 1.40
⏰ Datum a čas 21.05.2022 o 23:00 hod.
⚖️ Váhová kategorie do 91 kg – 4 kola – 3 minuty
🏟️ Místo konání O2 Aréna, Praha (ČR)
📺 Online přenos Oktagon PPV
▶️ LIVE stream TV Tipsport
📢 Profily bojovníků Zobrazit
✅ Sázky (TIPY) na zápas Sázejte s námi
📝 Zápasy Samuela Krištofiče Historie zápasů

Termín a místo titulového zápasu

Fighterský zápas Petrášek vs Pirát se bude konat 21.05.2022 na turnaji Oktagon Underground, kde je hlavním zápasem večeře Vémola vs Marpo. Dějištěm turnaje bude pražská O2 Aréna. Zápas v boxu je dohodnut ve váze 91 kg na 4 kola po 3 minuty.

Pirát Krištofič a jeho kariéra

Samuel „Pirát“ Krištofič je slovenský MMA bojovník, který patří mezi nejvýraznější a nejpopulárnější jména slovenské MMA scény. Pirát se asi nejvíc zviditelnil v reality show Oktagon Výzva II, ve které se stal i jejím vítězem.

V současné době je Pirát Krištofič držitelem dočasného pásu šampiona střední váhy v Oktagonu. Jeho aktuálním trenérem je Attila Végh, který v souboji století porazil českého terminátora – Karlose Vémolu.

Během své bojové kariéry soutěžil Krištofič se známými jmény jako např. David Kozma, Marcin Naruszczka nebo Anderson de Queiroz Diniz. Jeho zápasová bilance je 17 odehraných zápasů, z nichž jen 3 zápasy skončily jeho prohrou.

Historie zápasů – MMA zápasy Samuele Krištofiče (Pirát Krištofič)
DatumPodujetíSoupeřKoloZpůsobVýsledek
2022
03.06. FNCH 2 Kiry The King
21.05. Oktagon Und. Miloš Petrášek 4 (3:00) DEC Remíza
26.02. Oktagon 31 Patrik Kincl 5 (5:00) DEC Prohra
2021
24.07. Oktagon 26 Marcin Naruszczka 5 (5:00) DEC Výhra
2020
05.12. Oktagon 19 Mateusz Strzelczyk 2 (0:59) TKO Výhra
23.05. Oktagon Under. 2 Jakub Benko 3 (3:00) DEC Výhra
2019
14.09. Oktagon 14 Robert Pukac 5 (5:00) DEC Výhra
08.06. Oktagon 12 Anderson de Q. Diniz 1 (0.29) KO Výhra
16.03. Oktagon 11 David Kozma 5 (5:00) DEC Prohra
2018
15.09. Oktagon 9 Grzegorz Siwy 3 (5:00) DEC Prohra
26.05. Oktagon 6 Ondřej Raška 1 (3:14) KO Výhra
02.03. FNG 84 Nodar Kudukhashvili 3 (5:00) DEC Prohra
2017
12.11. Oktagon 4 Radovan Úškrt 3 (2:02) SUB Výhra
01.09. Oktagon 2 Ondřej Raška 2 (1:40) SUB Výhra
24.06. Dark Night 2 Kalman Kovacs 1 (4:40) SUB Výhra
07.04. Oktagon 2 Bohumil Lungrik 3 (5:00) DEC Výhra
2016
20.05. X Fight 1 Laszlo Szogyenyi 2 (3:23) SUB Výhra
30.04. LCC – FN Tomáš Vašíček 1 (3:27) TKO Výhra
09.04. FOG 5 Martin Sudor 2 (5:00) DEC Výhra
2015
21.11. PCF 13 Martin Kostolansky 3 (5:00) DEC Výhra
10.07. CFN 1 Eduard Jedinak 1 (1:46) SUB Výhra
30.05. RSC 3 Szabolcs Simo 2 (5:00) DEC Prohra

Začátky Samuela Krištofiče v bojových sportech

Pirát Krištofič odstartoval svou profesionální kariéru zápasníka až v roce 2015. Jeho vzniku profesionální kariéry však předcházelo drsné dětství, ve kterém často neměl co jíst a co je horší – jeho vlastní otec byl alkoholik a mnohdy ho zmlátil.

O Pirátověm dětství vznikl také zajímavý projekt Bez frází, ve kterém si můžete přečíst více reálných výpovědí z jeho dětství. Násilné útoky otce evokovaly v Pirátovi silnou potřebu se umět bránit. Jeho prvním bojovým sportem byl thajský box. Právě tento sport byl pro Piráta skvělou přípravou na smíšená bojová umění.

První úspěšné zápasy v MMA

Postupem času se Pirát Krištofič začal věnovat také MMA. Jeho první neoficiální zápas se uskutečnil v roce 2015 proti Maďaru Szabolcsimu Simovi na RSC 3 – Fight Night.

Jeho další, tentokrát už oficiální zápas na akci Champions Fight Night 1 proti Slováku Eduardu Jedinakovi skončil vítězně hned v 1. kole.

Po prvním zápase následovala série úspěšných zápasů ve více fighterských organizacích proti Martinu Kostolanskýmu (SK), Martinu Sudorovi (SK), Tomáši Vašíčkovi (SK), Laszlovi Szogyenyiovi (HU) a Kalmanu Kovacsovi (HU).

Pirát Krištofič a jeho cesta do Oktagonu

Pirátovým prvním zápasem v Oktagonu byl fight proti českému zápasníkovi Bohumilu Lungrikovi, který skončil vítězstvím Piráta. Po něm následovaly 2 úspěšné fighterské zápasy s Ondřejem Raškem a Radovanom Úškrtem.

Na další soutěži Fight Nights Global 84 zinkasoval Pirát Kršitofič svoji první porážku proti Nodaru Kudukhashviliovi. Po této soutěži následoval odvetný zápas s Ondřejem Raškem, který rovněž skončil vítězně.

Ani Krištofič však není neporazitelný. Po jeho sérii úspěšných zápasů ho čekaly 2 porážky a to proti Grzegorzi Siwymu a welterovému šampionu Oktagonu – Davidu Kozmovi.

Stane se Krištofič novým šampionem Oktagonu?

Po dvou porážkách následovala série úspěšných zápasů. Jedním z nich byl zápas proti Brazílčanu Andersonovi de Queirozovi Dinizovi, ve kterém zvítězil Krištofič technikou KO hned v 1. kole. S Robertem Pukačem to však šlo obtížněji, Krištofič s ním musel odehrát až 5 kol a zvítězil rozhodnutím.

Na Oktagonu 19 zápasil Samuel Krištofič s polským bojovníkem Mateuszem Strzelczykem, který inkasoval od Piráta TKO již ve 2. kole.

Dosud nejsledovanějším zápasem byl fight Krištofič vs Naruszczka, který se konal na turnaji Oktagon 26. V titulovém zápase byl Krištofič jen v pozici náhradníka, který svou šanci nepromrhal a vyhrál zápas rozhodnutím. Pirát Krištofič se tak stal dočasným šampionem střední váhy.

Dočasným proto, protože vítěz zápasu se měl původně utkat s Karlosem Vémolou. Zápas Pirát vs Kincl, nicméně všechno změnil. Po Krištofičově prohře je zápas Vémola vs Krištofič opět jednou v nedohlednu, jelikož Krištofič přišel o opasek střední váhy.

Miloš Petrášek a jeho profil

Miloš „Meloun“ Petrášek je český profesionální MMA zápasník a grappler, který v minulosti bojoval ve známých bojových organizacích jako GCF, XFN či Oktagon. Během své kariéry zažil vrcholy i pády, které ho pořádně zocelily.

V roce 2018 podepsal Petrášek smlouvu s Oktagonem, ve kterém odehrál 3 úspěšné a 3 neúspěšné bojové zápasy. Jeho zápasová bilance je 18 odehraných zápasů, z nichž 6 zápasů skončilo jeho prohrou. Petráškov poslední zápas skončil výhrou na submisi proti Chorvatovi Neferanovićovi.

🥊Profily MMA bojovníků 🥊
Samuel KrištofičMiloš Petrášek
Národnost slovenská česká
Věk 32 28
Výška 183 cm 188 cm
Váha 84 kg 93 kg
Počet zápasů 17 18
Výhry 14 12
Prohry 3 6

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Aktuální kurzy a tip na vítěze zápasu

Samuel „Pirát“ Krištofič je známý tím, že umí perfektně pracovat se svou váhou (soupeří ve střední a také ve welterové váze). Mimo jiné je Pirát aktivní a vytrvalý bojovník, který umí docela rychle reagovat na údery svého soupeře. V roce 2019 a 2021 měl Pirát několik zranění, ze kterých se už naštěstí zotavil a momentálně je již v plné síle.

Naopak Miloš Petrášek alias Meloun je dravý zápasník, který velmi obtížně snáší své prohry. Do každého svého zápasu jde naplno, což se mu ne vždy zcela vyplatí. Ani jeden ze zápasníků nemá velké zkušenosti v boxu, takže diváci se mají jistě na co těšit.

Komu připadne výhra v duelu Petrášek vs Krištofič? Z pohledu zápasové bilance mají oba zápasníci za sebou stejný počet odehraných zápasů. Jediný rozdíl je v tom, že Pirát Krištofič má na svém kontě méně proher než Miloš Petrášek.

Prohlédněte si aktuální výši kurzů a vsaďte si na svého favorita zcela zdarma. Při registraci na Tipsport.cz navíc automaticky získáte 500 Kč bonus za registraci!

Oktagon Underground: možnosti sledování Krištofič vs Petrášek

Prozkoumejte všechny dostupné alternativy pro sledování boxerského zápasu Krištofiče v Oktagonu Underground. Na výběr máte TV vysílání a také dostupný online přenos.

TV sledování zápasu – přímý přenos

Už asi není žádnou novinkou, že TV přenos z turnajů Oktagonu se nevysílá na žádné české ani na slovenské televizní stanici. Stále však máte na výběr i jiné možnosti, jak sledovat zápas Krištofiče živě a bez poplatků.

Zápas Krištofič vs Petrášek živě na TV Tipsport

Pokud si chcete vychutnat bezplatné sledování zápasu Petrášek vs Pirát, tak vám doporučujeme live stream sázkové kanceláře Tipsport, která jej vysílá na své online televizi TV Tipsport zcela zdarma a bez účtovaných poplatků.

Tato sázková má ve své nabídce několik oblíbených sportovních live streamů společně s funkcí Multiview, která umožňuje vysílání až 3 live streamů současně.

Při sledování live streamu titulního zápasu si můžete uzavřít také LIVE sázku na svého favorita. Nezapomeňte, že pro spuštění live streamu je třeba provést registraci v Tipsportu, díky které můžete získat vstupní bonus na sázení zdarma.

Všichni již registrovaní hráči Tipsportu mají nárok na bezplatné sledování live streamů, přičemž všichni noví hráči mohou využívat bezplatného sledování sportovních live streamů až 7 dní od vzniku jejich registrace v Tipsportu.

Chcete vědět, jak se dá rychle a jednoduše zaregistrovat v Tipsportu s bonusem? Stačí, když se inspirujete naším návodem k registraci v Tipsportu.
Jak spustit live stream Oktagonu? Na našem webu naleznete přesný návod, jak sledovat Oktagon live stream na TV Tipsport. Zápas Krištofiče si na TV Tipsport můžete spustit na PC, mobilu nebo tabletu zcela zdarma.

Kromě toho nabízí sázková kancelář Tipsport skvělý věrnostní program plný výhod. Noví hráči se mohou těšit na lákavý vkladový bonus + bonus bez vkladu v hodnotě až 500 Kč. Po registraci vám stačí ověřit jen váš doklad totožnosti a bonus bez vkladu je váš.

Bonus bez vkladu se vám připíše v bonusových penězích (Netech), za které můžete začít sázet zcela zdarma a případná výhra se vám připíše již v reálných penězích.

Spustit live stream zdarma + aktivovat bonus na sázky
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Tipsport.cz

LIVE přenos titulního zápasu prostřednictvím PPV

Fighterský zápas Krištofič vs Petrášek lze sledovat i pomocí oficiálního live streamu Oktagon PPV (Pay-Per-View). Třeba dodat, že jde o placený online přenos, který lze zakoupit na oficiálním webu Oktagon.tv. Cena přenosu se v předprodeji pohybuje kolem 250 Kč, přičemž v den turnaje je cena o něco vyšší.

Pirát Krištofič a jeho Instagram

Pokud patříte mezi fanoušky slovenského zápasníka Samuela Krištofiča, tak určitě byste ho měli začít sledovat na jeho Instagramovém profilu. Na svém účtu Pirát pravidelně zveřejňuje zajímavá videa z tréninků a ze zápasů. Nechybí ani poutavé příspěvky z Pirátova soukromého života.

TOP sázkové kanceláře v ČR a bonusy
Sázková kancelářVstupní bonus + peníze zdarmaZískat bonus
50.000 Kč + 500 Kč zdarma Tipsport.cz
600 Kč + 300 Kč zdarma iFortuna.cz
2.000 Kč + 200 Kč zdarma Chance.cz
5.000 Kč + 500 Kč zdarma SazkaBet.cz
10.000 Kč + 500 + 500 Kč zdarma SynotTip.cz

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Kdy a kde se uskuteční zápas Pirát vs Petrášek?

Souboj Petrášek vs Pirát se uskuteční 21.05.2022 na turnaji Oktagon Underground.

2️⃣ Jaký je náš tip na vítěze zápasu?

Síly v zápase jsou poměrně vyrovnané, nicméně náš skromný odhad na vítěze zápasu je slovenský zápasník Samuel „Pirát“ Krištofič.

3️⃣ Jaké jsou možnosti sledování zápasu?

Připravovaný zápas si můžete prohlédnout pomocí bezplatného live streamu na TV Tipsport nebo prostřednictvím oficiálního (placeného) live streamu Oktagonu (PPV přenos).

4️⃣ Jaká je výše kurzů na připravovaný zápas?

Všechny aktuální kurzy na připravovaný zápas si můžete prohlédnout na stránkách sázkové kanceláře Tipsport nebo v našem článku.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 3.000 Kč. Fortuna vám dá dalších 6.00 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

zdravím, na to slúži táto sekcia alternatívny link bet365
Zablokovaný účet na Bet365 (nedá sa doň prihlásiť)
J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku