Oktagon 30: Pirát Krištofič vs Patrik Kincl – kdo se stane vítězem titulního zápasu?

Na konci prosince se můžete těšit na titulový souboj střední váhy. Proti sobě se postaví vyrovnaní soupeři: Pirát Krištofič vs Patrik Kincl. Kdo se stane dočasným šampionem a kdo skončí jako poražený?

Krištofič vs Kincl 🥊 termín, kurzy, sázky a live stream (Oktagon 30)

Dlouho očekávaný zápas Vémola vs Kršitofič je už dnes minulostí. V novém titulovém super zápase si Pirát Krištofič změří své síly s českým zápasníkem Patrikem Kinclem, který má za sebou odehraných až 34 fighterských zápasů, a proto vyvstává otázka, zda právě Krištofič trumfne Kincla.

Připravovaný zápas o titul se odehraje na konci prosince 2021. Kdo se stane novým šampionem střední váhy? Skromný Krištofič nebo ostřílený Kincl? Nenechte si ujít super výkony českých, ale i slovenských bojovníků v turnaji Oktagon 30.

V článku naleznete všechny aktuální informace o připravovaném zápase, které zahrnují aktuální kurzy, tip na vítěze zápasu, profily bojovníků, jakož i všechny možnosti sledování zápasu Krištofič vs Kincl živě.

Vsaďte na zápas s bonusem 150 Kč zdarma
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Tipsport.cz

🥊 Událost Oktagon 30
🤼‍♂️ Zápas Samuel Krištofič vs Patrik Kincl
👉 Kurzy na zápas 3.42 1.27
⚖️ Váhová kategorie Middleweight (střední váha)
⏰ Datum a čas 30.12.2021 o 22:00 hod.
🏟️ Místo konání O2 Aréna, Praha (ČR)
📺 Online přenos Oktagon PPV
▶️ LIVE stream TV Tipsport
📢 Profily bojovníků Zobrazit
✅ Sázky (TIPY) na zápas Sázejte s námi
📝 Zápasy Samuela Krištofiče Historie zápasů

Proč se neuskuteční zápas Krištofič vs Vémola?

Obrovským šokem pro fanoušky Karlose Vémoly, ale i Piráta bylo zrušení jejich společného zápasu. Důvodem byl prý špatný zdravotní stav Vémolu, kterého čeká ještě poměrně dlouhé zotavování po operované ruce.

Karlos tak nejen nemůže zápasit, ale ani trénovat. Jak však uvedl ve svém rozhovoru, tak po jeho úplném zotavení bude Pirát Krištofič první osobou, se kterou se setká v ringu. Dobrou otázkou je, zda i později půjde o titulový zápas.

Termín a místo titulového zápasu

Fighterský zápas Samuel Krištofič vs Patrik Kincl se bude konat 30.12.2021 na posledním letošním turnaji Oktagonu. Dějištěm turnaje bude pražská O2 Aréna. MMA bojovníci budou zápasit ve váhové kategorii middleweight (střední váha do 83,9 kg).

Pirát Krištofič a jeho kariéra

Samuel „Pirát“ Krištofič je slovenský MMA bojovník, který patří mezi nejvýraznější a nejpopulárnější jména slovenské MMA scény. Pirát se asi nejvíc zviditelnil v reality show Oktagon Výzva II, ve které se stal i jejím vítězem.

V současné době je Pirát Krištofič držitelem dočasného pásu šampiona střední váhy v Oktagonu. Jeho aktuálním trenérem je Attila Végh, který v souboji století porazil českého terminátora – Karlose Vémolu.

Během své bojové kariéry soutěžil Krištofič se známými jmény jako např. David Kozma, Marcin Naruszczka nebo Anderson de Queiroz Diniz. Jeho zápasová bilance je 17 odehraných zápasů, z nichž jen 3 zápasy skončily jeho prohrou.

Historie zápasů – MMA zápasy Samuele Krištofiče (Pirát Krištofič)
DatumPodujetíSoupeřKoloZpůsobVýsledek
2022
2021
30.12. Oktagon 30 Patrik Kincl
24.07. Oktagon 26 Marcin Naruszczka 5 (5:00) DEC Výhra
2020
05.12. Oktagon 19 Mateusz Strzelczyk 2 (0:59) TKO Výhra
23.05. Oktagon Under. 2 Jakub Benko 3 (3:00) DEC Výhra
2019
14.09. Oktagon 14 Robert Pukac 5 (5:00) DEC Výhra
08.06. Oktagon 12 Anderson de Q. Diniz 1 (0.29) KO Výhra
16.03. Oktagon 11 David Kozma 5 (5:00) DEC Prohra
2018
15.09. Oktagon 9 Grzegorz Siwy 3 (5:00) DEC Prohra
26.05. Oktagon 6 Ondřej Raška 1 (3:14) KO Výhra
02.03. FNG 84 Nodar Kudukhashvili 3 (5:00) DEC Prohra
2017
12.11. Oktagon 4 Radovan Úškrt 3 (2:02) SUB Výhra
01.09. Oktagon 2 Ondřej Raška 2 (1:40) SUB Výhra
24.06. Dark Night 2 Kalman Kovacs 1 (4:40) SUB Výhra
07.04. Oktagon 2 Bohumil Lungrik 3 (5:00) DEC Výhra
2016
20.05. X Fight 1 Laszlo Szogyenyi 2 (3:23) SUB Výhra
30.04. LCC – FN Tomáš Vašíček 1 (3:27) TKO Výhra
09.04. FOG 5 Martin Sudor 2 (5:00) DEC Výhra
2015
21.11. PCF 13 Martin Kostolansky 3 (5:00) DEC Výhra
10.07. CFN 1 Eduard Jedinak 1 (1:46) SUB Výhra
30.05. RSC 3 Szabolcs Simo 2 (5:00) DEC Prohra

Začátky Samuela Krištofiče v bojových sportech

Pirát Krištofič odstartoval svou profesionální kariéru zápasníka až v roce 2015. Jeho vzniku profesionální kariéry však předcházelo drsné dětství, ve kterém často neměl co jíst a co je horší – jeho vlastní otec byl alkoholik a mnohdy ho zmlátil.

O Pirátověm dětství vznikl také zajímavý projekt Bez frází, ve kterém si můžete přečíst více reálných výpovědí z jeho dětství. Násilné útoky otce evokovaly v Pirátovi silnou potřebu se umět bránit. Jeho prvním bojovým sportem byl thajský box. Právě tento sport byl pro Piráta skvělou přípravou na smíšená bojová umění.

První úspěšné zápasy v MMA

Postupem času se Pirát Krištofič začal věnovat také MMA. Jeho první neoficiální zápas se uskutečnil v roce 2015 proti Maďaru Szabolcsimu Simovi na RSC 3 – Fight Night.

Jeho další, tentokrát už oficiální zápas na akci Champions Fight Night 1 proti Slováku Eduardu Jedinakovi skončil vítězně hned v 1. kole.

Po prvním zápase následovala série úspěšných zápasů ve více fighterských organizacích proti Martinu Kostolanskýmu (SK), Martinu Sudorovi (SK), Tomáši Vašíčkovi (SK), Laszlovi Szogyenyiovi (HU) a Kalmanu Kovacsovi (HU).

Pirát Krištofič a jeho cesta do Oktagonu

Pirátovým prvním zápasem v Oktagonu byl fight proti českému zápasníkovi Bohumilu Lungrikovi, který skončil vítězstvím Piráta. Po něm následovaly 2 úspěšné fighterské zápasy s Ondřejem Raškem a Radovanom Úškrtem.

Na další soutěži Fight Nights Global 84 zinkasoval Pirát Kršitofič svoji první porážku proti Nodaru Kudukhashviliovi. Po této soutěži následoval odvetný zápas s Ondřejem Raškem, který rovněž skončil vítězně.

Ani Krištofič však není neporazitelný. Po jeho sérii úspěšných zápasů ho čekaly 2 porážky a to proti Grzegorzi Siwymu a welterovému šampionu Oktagonu – Davidu Kozmovi.

Stane se Krištofič novým šampionem Oktagonu?

Po dvou porážkách následovala série úspěšných zápasů. Jedním z nich byl zápas proti Brazílčanu Andersonovi de Queirozovi Dinizovi, ve kterém zvítězil Krištofič technikou KO hned v 1. kole. S Robertem Pukačem to však šlo obtížněji, Krištofič s ním musel odehrát až 5 kol a zvítězil rozhodnutím.

Na Oktagonu 19 zápasil Samuel Krištofič s polským bojovníkem Mateuszem Strzelczykem, který inkasoval od Piráta TKO již ve 2. kole.

Dosud nejsledovanějším zápasem byl fight Krištofič vs Naruszczka, který se konal na turnaji Oktagon 26. V titulovém zápase byl Krištofič jen v pozici náhradníka, který svou šanci nepromrhal a vyhrál zápas rozhodnutím. Pirát Krištofič se tak stal dočasným šampionem střední váhy.

Dočasným proto, protože vítěz zápasu se později utká s Karlosem Vémolou, se kterým odehraje souboj ostrý souboj o opasek střední váhy. Předpokládá se, že zápas proběhne až v roce 2022. Kdo z nich dvou má větší šanci zvítězit?

Patrik Kincl a jeho profil

Patrik „The Inspector“ Kincl je český profesionální MMA bojovník, který soutěží ve welterové nebo střední váze. Kincl zápasil ve více známých bojových organizacích jako například. KSW, ACB, GCF nebo XFN.

Před časem dokonce Kincl podepsal smlouvu is československou bojovou organizací Oktagon, ve které se chce ucházet o titul šampiona střední váhy. V předchozí bojové organizaci KSW se mohl Kincl díky titulovému zápasu s Robertem Soldićovem probojovat do světoznámé bojové organizace UFC.

Jelikož Kincl prohrál titulový zápas na body, tak ztratil šanci na postup do UFC. Mimo jiné je talentovaný Čech i trenérem populárního UFC bojovníka Davida Dvořáka.

Kinclova zápasová bilance je až 34 odehraných zápasů, přičemž 10 zápasů skončilo jeho prohrou. Patrikův poslední odehraný zápas skončil velkým neúspěchem, právě proti Chorvatovi Soldićovi, který mu stopl šanci na velkolepý úspěch.

Profily MMA bojovníků
Samuel KrištofičPatrik Kincl
Národnost slovenská česká
Věk 32 32
Výška 183 cm 180 cm
Váha 84 kg 77 kg
Počet zápasů 17 34
Výhry 14 24
Prohry 3 10

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Aktuální kurzy a tip na vítěze zápasu

Samuel „Pirát“ Krištofič je známý tím, že umí perfektně pracovat se svou váhou (soupeří ve střední a také ve welterové váze). Mimo jiné je Pirát aktivní a vytrvalý bojovník, který umí docela rychle reagovat na údery svého soupeře. V roce 2019 a 2021 měl Pirát několik zranění, ze kterých se už naštěstí zotavil a momentálně je již v plné síle.

Naopak Patrik Kincl je z pohledu zápasové bilance mnohem zkušenější MMA zápasník než Samuel Krištofič. Kincl je silný a ostřílený bojovník, jehož cesta na vrchol byla ve skutku trnitá. Momentálně má Patrik Kincl na svém kontě 24 výher a 10 proher.

Komu připadne výhra v duelu Kincl vs Krištofič? Z hlediska odehraných zápasů jsou na tom oba zápasníci velmi odlišně. Zatímco Samuel Krištofič stihl odehrát jen 17 fighterských zápasů, tak Patrik Kincl je zvládl až dvojnásobek.

Z pohledu kurzů je favoritem Patrik Kincl, ovšem nikde není psáno, že Pirát nás nemůže překvapit svými novými zkušenostmi a vyhrát nad Čechem. Třeba dodat, že jde o poměrně vyrovnaný zápas, jehož výsledek je velmi obtížné určit.

Pro plánovaný zápas Krištofič vs Kincl jsou aktuálně vypsány kurzy ve všech českých sázkových kancelářích. Pokud stále nevíte, na koho si vsadit, tak se můžete nechat inspirovat aktuálními výšemi kurzů na zápas a vsadit si na něj zcela zdarma.

Oktagon 30: možnosti sledování Krištofič vs Kincl

Prozkoumejte všechny dostupné alternativy pro sledování titulového zápasu Krištofiče v Oktagonu. Na výběr máte TV vysílání a také dostupný online přenos.

TV sledování zápasu – přímý přenos

Už asi není žádnou novinkou, že TV přenos z turnajů Oktagonu se nevysílá na žádné české ani na slovenské televizní stanici. Stále však máte na výběr i jiné možnosti, jak sledovat zápas Krištofiče živě a bez poplatků.

Zápas Krištofič vs Kincl živě na TV Tipsport

Pokud si chcete vychutnat bezplatné sledování zápasu Krištofič vs Kincl, tak vám doporučujeme live stream sázkové kanceláře Tipsport, která jej vysílá na své online televizi TV Tipsport zcela zdarma a bez účtovaných poplatků.

Tato sázková má ve své nabídce několik oblíbených sportovních live streamů společně s funkcí Multiview, která umožňuje vysílání až 3 live streamů současně.

Při sledování live streamu titulního zápasu si můžete uzavřít také LIVE sázku na svého favorita. Nezapomeňte, že pro spuštění live streamu je třeba provést registraci v Tipsportu, díky které můžete získat vstupní bonus na sázení zdarma.

Všichni již registrovaní hráči Tipsportu mají nárok na bezplatné sledování live streamů, přičemž všichni noví hráči mohou využívat bezplatného sledování sportovních live streamů až 7 dní od vzniku jejich registrace v Tipsportu.

Chcete vědět, jak se dá rychle a jednoduše zaregistrovat v Tipsportu s bonusem? Stačí, když se inspirujete naším návodem k registraci v Tipsportu.
Jak spustit live stream Oktagonu? Na našem webu naleznete přesný návod, jak sledovat Oktagon live stream na TV Tipsport. Zápas Krištofiče si na TV Tipsport můžete spustit na PC, mobilu nebo tabletu zcela zdarma.

Kromě toho nabízí sázková kancelář Tipsport skvělý věrnostní program plný výhod. Noví hráči se mohou těšit na lákavý vkladový bonus + bonus bez vkladu v hodnotě až 150 Kč. Po registraci vám stačí ověřit jen váš doklad totožnosti a bonus bez vkladu je váš.

Bonus bez vkladu se vám připíše v bonusových penězích (Netech), za které můžete začít sázet zcela zdarma a případná výhra se vám připíše již v reálných penězích.

Spustit live stream zdarma + aktivovat bonus na sázky
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Tipsport.cz

LIVE přenos titulního zápasu prostřednictvím PPV

Fighterský zápas Krištofič vs Kincl lze sledovat i pomocí oficiálního live streamu Oktagon PPV (Pay-Per-View). Třeba dodat, že jde o placený online přenos, který lze zakoupit na oficiálním webu Oktagon.tv. Cena přenosu se v předprodeji pohybuje kolem 250 Kč, přičemž v den turnaje je cena o něco vyšší.

Pirát Krištofič a jeho Instagram

Pokud patříte mezi fanoušky slovenského zápasníka Samuela Krištofiča, tak určitě byste ho měli začít sledovat na jeho Instagramovém profilu. Na svém účtu Pirát pravidelně zveřejňuje zajímavá videa z tréninků a ze zápasů. Nechybí ani poutavé příspěvky z Pirátova soukromého života.

TOP sázkové kanceláře v ČR a bonusy
Sázková kancelářVstupní bonus + peníze zdarmaZískat bonus
50.000 Kč + 150 Kč zdarma Registrovat se
600 Kč + 300 Kč zdarma Registrovat se
2.000 Kč + 200 Kč zdarma Registrovat se
5.000 Kč + 500 Kč zdarma Registrovat se
10.000 Kč + 500 + 500 Kč zdarma Registrovat se

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Kdy a kde se uskuteční zápas Krištofič vs Kincl?

Souboj Krištofič vs Kincl se uskuteční 30.12.2021 na turnaji Oktagon 30.

2️⃣ Jaký je náš tip na vítěze zápasu?

Síly v zápase jsou poměrně vyrovnané, nicméně náš skromný odhad na vítěze zápasu je slovenský zápasník Samuel „Pirát“ Krištofič.

3️⃣ Jaké jsou možnosti sledování zápasu?

Připravovaný zápas si můžete prohlédnout pomocí bezplatného live streamu na TV Tipsport nebo prostřednictvím oficiálního (placeného) live streamu Oktagonu (PPV přenos).

4️⃣ Jaká je výše kurzů na připravovaný zápas?

Všechny aktuální kurzy na připravovaný zápas si můžete prohlédnout na stránkách sázkové kanceláře Tipsport nebo v našem článku.