Sledujte zápas Kozma vs Buchinger v Oktagonu přes LIVE stream zdarma!

Další Buchingerův zápas je za dveřmi! Již 4.12. budete svědky titulního zápasu, ve kterém může Ivan uspět, ale také pohořet. Sledujte Buchinger vs Kozma živě přes online přenos nebo live stream.

Buchinger vs Kozma LIVE stream + online přenosy | Oktagon 29

Mezi nejpopulárnější MMA zápasníky Oktagonu nepochybně patří jména jako neporazitelný Karlos „Terminátor“ Vémola (CZ), Samuel „Pirát“ Krištofič (SK), David „Pink Panther“ Kozma (CZ), Václav „Baba Jaga“ Mikulášek (CZ) a samozřejmě i zkušený Ivan „Buki“ Buchinger (SK).

Nenechte si ujít dech beroucí zápasy, při kterých půjde skutečně o všechno. Sledujte zápasy v Oktagonu zcela zdarma a bez poplatků. V našem článku vás provedeme všemi možnostmi sledování zápasu Buchinger vs Kozma LIVE.


🥊 Událost Oktagon 29
🤼‍♂️ Zápas Buchinger vs Kozma
⏰ Datum a čas 04.12.2021 o 22:00 hod.
📺 TV vysílání
▶️ LIVE stream Tipsport TV
✅ Online přenos Oktagon PPV

Live přenos zápasu Buchinger vs Kozma v TV

Bohužel, asi vás zklameme, ale Oktagon TV přenos ze zápasu Buchinger vs Kozma zatím není dostupný na žádné české a ani slovenské televizní stanici. Nikde však není psáno, že v budoucnu se nebudou vysílat zápasy Oktagonu v TV.

Kde lze sledovat Oktagon live stream zdarma?

Není žádným tajemstvím, že online přenosy z turnajů Oktagonu lze sledovat pouze prostřednictvím sázkové kanceláře Tipsport, která jako jediná ze všech sázkových kanceláří vlastní exkluzivní práva na vysílání.

LIVE stream zápasu Buchinger vs Kozma na TV Tipsport

Tipsport nabízí svým registrovaným hráčům jedinečnou možnost sledování zápasu Buchinger vs Kozma na své online televizi TV Tipsport. Sportovní live streamy jsou zcela bezplatné, pokud patříte mezi nové nebo již registrované hráče Tipsportu.

Všichni noví hráči mají k dispozici bezplatné sledování sportovních live streamů po dobu 7 dnů + navíc získají výjimečný vstupní bonus ve výši 150 Kč zcela zdarma.

Všichni aktivní sázkaři, kteří alespoň jednou měsíčně přetipují 30 Kč na svých tiketech, tak mohou sledovat vybrané sportovní live streamy napr. Oktagon live stream zdarma.

Obrovskou výhodou online přenosu je zejména to, že při jeho sledování si můžete uzavřít LIVE sázku na svého favorita zápasu.

Spuštění live streamu na TV Tipsport
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Tipsport.cz

Bezplatní live stream Oktagonu

Návod pro spuštění live streamu Buchinger vs Kozma v Tipsportu

 • Tipsport registrace

Nejprve se musíte zaregistrovat na webu Tipsport.cz a následně ověřit váš herní účet. Pak už se stačí jen přihlásit do vašeho herního účtu.

 • Oktagon live stream

Po úspěšné registraci a přihlášení do vašeho herního účtu máte k dispozici bezplatné 7-denní sledování sportovních online přenosů na TV Tipsport.

Zápasy Oktagonu jsou dostupné na webu Tipsportu pod samostatnou kategorií TV nebo LIVE. Po kliknutí na jednu z těchto dvou samostatných kategorií si už jen stačí najít fighterský zápas Buchinger vs Kozma.

Chcete sledovat Oktagon? Postupujte podle návodu
 1. Klikněte na položku „Kurzy“ v horním menu na stránce Tipsport.cz.
 2. V seznamu sportů si je třeba zvolit „Bojové sporty“ a podkategorii „Oktagon
 3. Po kliknutí na tuto podkategorii se vám zobrazí seznam zápasů z Oktagonu společně s daty a časem. Pak už si jen vyberete zápas Buchinger vs Kozma a klikněte na ikonu „Live stream“.

Co dělat po vypršení 7-denní bezplatné lhůty pro sledování sportovních live streamů?

 • Po 7 dnech máte k dispozici bezplatné sledování sportovních live streamů pouze v případě, že patříte do skupiny aktivních sázkařů v Tipsportu.
 • Pokud do této skupině nepatříte, tak vám stačí uzavřít kurzovou sázku v minimální hodnotě 30 Kč alespoň jednou měsíčně, popřípadě si můžete uzavřít sázky v celkové výši 30 Kč (např. 3 sázky po 10 Kč).
 • Kurzové sázky si navíc můžete uzavřít na jakýkoli sport, protože podmínky nejsou vázány na konkrétní sport tedy Bojové sporty.

Live přenos Oktagonu

Online přenos ze zápasu Buchinger vs Kozma pomocí PPV

Další možností je oficiální online stream Oktagonu, který všichni diváci znají pod zkratkou PPV (Pay-Per-View). Tento online přenos lze zakoupit na oficiálním webu Oktagon.tv. Výhodou je, že přímé přenosy se vysílají ve Full HD-kvalitě a v předprodeji je možné PPV přenos zakoupit již za 250 Kč.

Po zakoupení Oktagon live přenosu máte k dispozici:

 • kompletní zápasovou kartu aktuálního turnaje Oktagon 29 (se zápasem Buchinger vs Kozma) včetně všech prelims zápasů,
 • náhled do zákulisí turnaje Oktagon 29,
 • zajímavé rozhovory s MMA bojovníky,
 • zápasové studio s moderátorem a hosty.
Chcete najít více dostupných alternativ pro sledování turnaje Oktagonu?Prohlédněte si kompletní přehled možností, jak sledovat Oktagon 29 zdarma a bez poplatků.

Jak sledovat Oktagon live přes mobil?

Sledování zápasu Buchinger vs Kozma je možné i prostřednictvím mobilní aplikace. Pokud si stáhnete mobilní aplikaci Tipsport (na tabletu nebo na mobilu), tak budete moci sledovat live streamy Oktagonu bez reklam, účtovaných poplatků a kdekoli na cestách.

V mobilní aplikaci Tipsportu můžete navíc navštívit také vyhledávané online casino s hracími automaty nebo online ruletami. Kromě online casina tam najdete také diskusní fórum nebo oblíbenou tiket arénu.

Během sledování live přenosu Oktagonu můžete reagovat na aktuální vývoj zápasu a uzavřít LIVE sázku, případně využít funkci předčasného vyplacení tiketu – cash out, která je velmi oblíbená mezi ostatními sázkaři Tipsportu.

TOP sázkové kanceláře v ČR a bonusy
Sázková kancelářVstupní bonus + peníze zdarmaZískat bonus
50.000 Kč + 150 Kč zdarma Registrovat se
600 Kč + 300 Kč zdarma Registrovat se
2.000 Kč + 200 Kč zdarma Registrovat se
5.000 Kč + 500 Kč zdarma Registrovat se
10.000 Kč + 500 + 500 Kč zdarma Registrovat se

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Musíte platit za Oktagon live stream v Tipsportu?

Tipsport je jediná sázková kancelář na českém trhu, která nabízí přímé přenosy ze zápasů Oktagonu. Pokud se zaregistrujete v Tipsportu, tak prvních 7 dní je můžete sledovat zdarma (pak je třeba uzavřít sázky za 30 Kč za měsíc).

2️⃣ Bude live stream Oktagonu vysílán ze všech zápasů?

Ano, sázková kancelář Tipsport pravidelně vysílá všechny zápasy z aktuálního turnaje Oktagonu. Nesmíme zapomenout, že Oktagon live free si můžete prohlédnout na PC, mobilu nebo tabletu.