Marseille - Lens (analýza + tip na zápas)

Marseille - Lens (analýza + tip na zápas)

Ve francouzské lize přivítá Marseille doma nováčka Lens, kterému se zatím v sezoně nedaří nejhůř. Domácí celek ale bude v zápase favoritem a měl by vyhrát, aby potvrdil ambice stoupat tabulce výše.

Marseille je aktuálně na 6. místě se ziskem 32 bodů a týmu se momentálně nedaří podle představ. Domácí celek postihlo totiž již několik levných zaváhání, které pramenily v ztrátu bodů. Svědčí o tom i ne nejlepší forma domácího týmu, který z předešlých 5-ti duelů vyhrál jen jednou, dvakrát prohrál a dvakrát remizoval. V předchozím kole domácí tým překvapivě podlehl Nimes 1:2 a podobných výsledků bylo v této sezoně již několik. Lens je na 9. místě se ziskem 28 bodů a aktuálně se nedaří ani tomuto týmu. Z předešlých 5-ti duelů vyhrál pouze jednou, ale třikrát prohrál a jednou remizoval. Každopádně je zatím umístění tohoto týmu v lize velmi uspokojivé na nováčka. Uvidíme, zda hosté potrápí favorita.

Bilance z předešlých 5-ti duelů je jasně lepší ve prospěch Marseille, která vyhrála všech 5 vzájemných soubojů, takže se zdá, že proti Lensu to umějí. Marseille má určitě ambice hrát Ligu mistrů a po minulém zaváhání bude chtít doma vyhrát. Hrám jedničku.

Tip na zápas

Zápas: Marseille - Lens
Soutěž:
Ligue 1
Čas zápasu: 20.01.2021 21:00
Tip:
1
Kurz: 1.89
Bookmaker:Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.