Manchester Utd – Crystal Palace ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Manchester Utd – Crystal Palace ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V neděli přivítá United doma Crystal Palace v zápase Premier League a domácí gigant bude favorit na zisk tří bodů. Oba kluby nemají momentálně dobrou formu, ale kurzy jsou nastaveny jasně.

United je v sezóně zatím bezzubý a ztrácí velký počet bodů a neumím si představit, co by se muselo stát, aby ještě zabojoval o titul, když na vedoucí Chelsea ztrácí už příliš mnoho bodů. Manchester je zatím jen na hrozivém 10. místě se ziskem 18 bodů a na lavičku domácích by měl usednout nový trenér z Německa Ralf Ragnick. Domácí tým z předešlých 5-ti duelů až třikrát prohrál, jednou remizoval a jednou vyhrál. V předchozím kole ale dokázal vybojovat bod za cennou remízu na trávníku vedoucí Chelsea. V době psaní této analýzy ho ještě čekal domácí souboj s Arsenalem, ve kterém byl favorit a bez ohledu, jak souboj dopadne je proti Crystal Palacu favorit. Hosté jsou na 12. místě se ziskem 16 bodů a od United je dělí pouze 2 body. Z předchozích 5-ti duelů dvakrát vyhráli, remizovali a následně dvakrát prohráli. V předchozím kole prohráli na trávníku Leeds 0:1.

Bilance z předchozích 5-ti vzájemných duelů je velmi vyrovnaná, přičemž oba týmy si na konto připsali po 2 výhry a jednou se zrodila remíza. Teď věřím domácím, že misky vah přikloní na svou stranu a po zlepšených výkonech proti Chelsea a Villarrealu do třetice zaberou a vyhrají. Sázím 1 a v zápase by mohly padnout alespoň 2 góly.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Manchester Utd – Crystal Palace
Súťaž:
Premier League
Čas zápasu: 05.12.2021 15:00
Tip:
1 and over 1.5
Kurz: 1.84
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.