Manchester City – West Brom (analýza + tip na zápas)

Manchester City – West Brom (analýza + tip na zápas)

Ve 13. kole Premier League přivítá Manchester City na domácím stadionu nováčka West Bromwich. Domácí celek bude v zápase jednoznačným favoritem na zisk 3 bodů.

Domácí tým je zatím v tabulce až na 9. místě, co se dá označit za zklamání a překvapení. Po ne zcela vydařené loňské sezóně jsem čekal, že hvězdami nabitý tým, jakým City je, bude šlapat na čelo tabulky od úvodního kola bez zbytečných zaváhání. Z předešlých 5-ti duelů dokázali dvakrát vyhrát, jednou prohráli a dvakrát remizovali. V předchozím kole uhráli bezbrankovou remízu se svým největším rivalem United na jeho trávníku. Předtím doma zdolali vysoko 5:0 Burnley a Fulham 2:0. Podobný výsledek očekávám také v tomto případě, že City by mohlo vyhrát s vyšším rozdílem. West Brow je nováček ligy a zatím je na 19. místě se ziskem 6 bodů. Z předešlých 5-ti duelů dokázal jen jednou vyhrát a čtyřikrát prohrál. Zdolal jen trápící se poslední Sheffield, který má na kontě pouze jediný bod. Hosté budou muset v tabulce začít stoupat, pokud nechtějí po roce opět spadnout do 2. ligy, bohužel v tomto duelu to na body pro ně nevidím.

Navíc bilance vzájemných zápasů hovoří také v jasný prospěch pro domácí celek, který vyhrál všech 5 předešlých zápasů. Kurzy na domácí celek jsou tak nízké, že jsem se musel poohlédnout po něčem více zajímavém. Zkusím proto tip, že City vyhraje oba poločasy.

Tip na zápas

Zápas: Manchester City – West Brom
Soutěž:
Premier League
Čas zápasu: 15.12.2020 21:00
Tip:
Manchester City vyhraje oba poločasy: Ano
Kurz: 1.75
Bookmaker: Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.