Manchester City - Mönchengladbach (analýza + tip na zápas)

Manchester City - Mönchengladbach (analýza + tip na zápas)

V odvetném souboji osmifinále Ligy mistrů přivítá Manchester City na domácí půdě německý Mönchengladbach a bude favorit na vítězství v zápase, přičemž postup má už prakticky v kapse.

Úvodní zápas se nemohl odehrát v Německu a tak se hrálo na neutrální půdě v Budapešti, což byla jistě menší nevýhoda pro Gladbach. City v tomto duelu potvrdilo roli favorita a vyhrálo 2:0, takže si do odvety odneslo velmi nadějný náskok potřebný na postup. City aktuálně válcuje soupeře a má asi nejlepší formu ze všech top týmů v Evropě. Na kontě mají jedinou nedávnou prohru 0:2 doma s městským rivalem United, ale od té doby stihli opět dvakrát v lize zvítězit o 3 branky, takže palebná síla Cita pokračuje. Německý klub hraje momentálně velmi špatně a jeho forma je slabá. Aktuálně se tento tým trápí a v Bundeslize se propadl o několik míst dolů. Nevyhrál již 8 zápasů v řadě, přičemž 7 duelů prohrál a jednou uhrál remízu. Nelichotivá je také šňůra v Bundeslize, kde prohrál 5 duelů v řadě. Osobně si myslím, že bude moc těžké v takovém rozpoložení se semknout na trávníku tak silného celku jakým je City a uhrát tam body.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti duelů je podstatně lepší pro domácí celek, který čtyřikrát vyhrál a jednou se zrodila remíza. V předešlém souboji dokázalo City vyhrát o 2 góly a podobný výsledek očekávám i teď. V lepším kurzu proto zkusím tip v handicapu, že City vyhraje alespoň o 2 branky.

Tip na zápas

Zápas: Manchester City - Mönchengladbach
Soutěž:
Liga mistrů - play-off
Čas zápasu: 16.03.2021 21:00
Tip:
Manchester City HCP (-1.5)
Kurz: 1.73
Bookmaker:Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.