Manchester City - Mönchengladbach (analýza + tip na zápas)

Manchester City - Mönchengladbach (analýza + tip na zápas)

V odvetném souboji osmifinále Ligy mistrů přivítá Manchester City na domácí půdě německý Mönchengladbach a bude favorit na vítězství v zápase, přičemž postup má už prakticky v kapse.

Úvodní zápas se nemohl odehrát v Německu a tak se hrálo na neutrální půdě v Budapešti, což byla jistě menší nevýhoda pro Gladbach. City v tomto duelu potvrdilo roli favorita a vyhrálo 2:0, takže si do odvety odneslo velmi nadějný náskok potřebný na postup. City aktuálně válcuje soupeře a má asi nejlepší formu ze všech top týmů v Evropě. Na kontě mají jedinou nedávnou prohru 0:2 doma s městským rivalem United, ale od té doby stihli opět dvakrát v lize zvítězit o 3 branky, takže palebná síla Cita pokračuje. Německý klub hraje momentálně velmi špatně a jeho forma je slabá. Aktuálně se tento tým trápí a v Bundeslize se propadl o několik míst dolů. Nevyhrál již 8 zápasů v řadě, přičemž 7 duelů prohrál a jednou uhrál remízu. Nelichotivá je také šňůra v Bundeslize, kde prohrál 5 duelů v řadě. Osobně si myslím, že bude moc těžké v takovém rozpoložení se semknout na trávníku tak silného celku jakým je City a uhrát tam body.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti duelů je podstatně lepší pro domácí celek, který čtyřikrát vyhrál a jednou se zrodila remíza. V předešlém souboji dokázalo City vyhrát o 2 góly a podobný výsledek očekávám i teď. V lepším kurzu proto zkusím tip v handicapu, že City vyhraje alespoň o 2 branky.

Tip na zápas

Zápas: Manchester City - Mönchengladbach
Soutěž:
Liga mistrů - play-off
Čas zápasu: 16.03.2021 21:00
Tip:
Manchester City HCP (-1.5)
Kurz: 1.73
Bookmaker:Tipsport

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy