Manchester City - Liverpool (analýza + tip na zápas)

Manchester City - Liverpool (analýza + tip na zápas)

V Anglii se odehraje šlágr kola mezi domácím City a Liverpoolem. Pouze pro info, Liverpool už získal titul s obrovským náskokem před City, po vítězství nad Crystal Palace 4:0. Domácí tým má o 23 bodů méně než Liverpool, takže musí ještě sbírat body o účast v Lize mistrů.

Domácí tým v tomto ročníku nepředváděl suverénní výkony z loňské sezóny. Jeho zaváhání dokonale využil Liverpool, který šel bez váhání pro titul, který zaslouženě získal po 30 letech. I když menší výkyvy Liverpoolu přišli, bylo to již ve fázi, kdy měl obrovský náskok a nemuseli ho mrzet. Jediné co může mrzet, je vypadnutí z Ligy mistrů, takže zde titul z loni neobhájí. Hosté z předešlých 5-ti duelů třikrát vyhráli, jednou prohráli a jednou remizovali. Domácí tým z předešlých 5-ti duelů třikrát vyhrál a dvakrát prohrál. V předchozím kole neuspěli na trávníku Chelsea 1:2. City se však obávat nemusí, protože před Leicesterem mají pohodlný 8 bodový náskok. Osobně si myslím, že 2. místo si už udrží. Liverpoolu prakticky v tomto zápase nepůjde už o nic dramatického. Myslím si, že větší motivaci ukázat se budou mít domácí.

Vzájemná bilance zápasů těchto dvou konkurentů je velmi vyrovnaná. Každý celek si na konto připsal po 2 výhry a jednou se body dělily. Forma City v této sezóně pravidelně upadala, ale ke konci sezóny jemně upadla také forma suverénního Liverpoolu. Zkusím v tomto měření sil věřit domácímu celku, že hostům budou chtít ukázat, že v další sezoně s nimi třeba opět počítat, a souboj o titul bude vyrovnanější. Hrám jednotku.

Tip na zápas

Zápas: Manchester City - Liverpool
Súťaž: Premier League
Čas zápasu: 02.07.2020 21:15
Tip:
1
Kurz: 2.12
Bookmaker:iFortuna