Manchester City - Brighton (analýza + tip na zápas)

Manchester City - Brighton (analýza + tip na zápas)

Dalším soubojem v rámci Premier League bude souboj domácího City, které přivítá Brighton. V tomto duely bude domácí celek jasným aspirantem na vítězství a v zápase by měl dominovat.

City je aktuálně překvapivě až na 5. místě ligy se ziskem 29 bodů, ale na vedoucí pozici ztrácí jen 4 body, což tým takových kvalit může kdykoliv dohnat. Navíc se forma domácího týmu po kolísavých a nepřesvědčivých výsledcích zlepšuje a stabilizuje. Z předešlých 5-ti duelů dvakrát v lize remizovali, ale následně třikrát vyhráli. Kromě tří ligových výher si připsali na konto také 2 vítězství v EFL Cupu - 4:1 nad Arsenalem a 2:0 nad městským rivalem United. Navíc mají z těchto zmíněných zápasů vysoce kladné skóre 12:2. Brightonu se stále nedaří zdaleka podle představ, když nevyhrál už dlouhých 8 zápasů v řadě, přičemž pětkrát remizoval a třikrát prohrál. Myslím si, že tato slabá bilance se neskončí na trávníku City, které se právě rozbíhá a dostává do tempa.

Bilance vzájemných duelů těchto celků je jednoznačná ve prospěch domácího giganta, který předešlých 5 soubojů hladce vyhrál. Předchozí výsledky byly například 4:1, 4:0 a 5:0. Očekávám, že City doma jasně vyhraje, možná ne tak vysoko, ale věřím, že opět s náskokem a proto zkusím hrát handicap, že City vyhraje alespoň o 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Manchester City - Brighton
Soutěž:
Premier League
Čas zápasu: 13.01.2021 19:00
Tip: Manchester City HCP (-1.5)
Kurz:
1.60
Bookmaker:iFortuna

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy