Maďarsko – Francie ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Maďarsko se opět doma v Budapešti před skvělou kulisou představí tentokrát proti Francii, která je jasný favorit na zisk tří povinných bodů ve skupině F.

Pro Maďarsko byl los opravdu krutý a ocitlo se ve skupině smrti, kde se očekává, že ve společnosti Portugalska, Francie a Německa skončí na 4. místě. Z pohledu favoritů je Maďarsko týmem, se kterým každý musí vyhrát. Úvodem se to podařilo Portugalsku po výhře 3:0. Konečný výsledek působí jednoznačně, ale zdaleka tomu tak nebylo. Maďaři odolávaly do 84. minuty a bránili zodpovědně, navíc si vytvořili také pár náznaků šancí, kde pohrozili. Jejich defenzivu prolomila až tečována střela, na kterou již skvěle chytající brankář domácích neměl nárok. Následně se dvakrát trefil Ronaldo, jeden zásah byl z penalty. Francie vstoupila do turnaje výborně, když v Mnichově dokázala vyhrát nad Německem po vlastní brance Hummelsa 1:0 a získala 3 body v těžkém zápase. Očekávám, že proti Maďarsku jednoznačně získá 3 body a skóruje dříve než Portugalsko. Myslím si, že Francie patří mezi top země, které by na turnaji měli jít vysoko.

Vzájemná bilance těchto dvou týmů z předešlých 5-ti duelů je lepší pro Francii, která třikrát vyhrála, jednou vyhrálo Maďarsko a jednou se body dělily. Jedná se však o pradávné výsledky i 30 let staré. Naposledy se obě země setkali v roce 2005. Jednoznačně věřím Francii a myslím si, že vyhraje v handicapu alespoň o 2 branky.

Tip na zápas

Zápas: Maďarsko – Francie
Soutěž:
EURO
Čas zápasu: 19.06.2021 15:00
Tip:
Francie HCP (-1.5)
Kurz: 1.90
Bookmaker:iFortuna

TOP sázkové kanceláře v ČR a bonusy
Sázková kancelářVstupní bonus + peníze zdarmaZískat bonus
50.000 Kč + 150 Kč zdarma Registrovat se
600 Kč + 300 Kč zdarma Registrovat se
2.000 Kč + 200 Kč zdarma Registrovat se
5.000 Kč + 500 Kč zdarma Registrovat se
10.000 Kč + 500 + 500 Kč zdarma Registrovat se

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy