Liverpool - Manchester Utd (analýza + tip na zápas)

Liverpool - Manchester Utd (analýza + tip na zápas)

Šlágrem 19. kola Premier League bude atraktivní souboj, ve kterém Liverpool přivítá rivala United. Bude to zápas dvou aktuálně nejlepších celků ligy a půjde v něm o hodně, co se týče možného zisku titulu.

Oba kluby mají odehraných zatím po 17 zápasů, ale United je na tom lépe, protože má na svém kontě o 3 body více. United je na 1. místě se ziskem 36 bodů a z předešlých 5-ti duelů dokázal čtyřikrát vyhrát a jednou remizoval. Předešlé 3 zápasy vyhrál, přičemž inkasoval pouze jediný gól. Aktuálně mají hosté lepší formu a za sebou vítěznou šňůru. Domácí celek je na 2. místě se ziskem 33 bodů a tento duel je pro Liverpool velmi důležitý. Domácí tým potřebuje nutně vyhrát, aby se na svého rivala dotáhl, naopak případná prohra by dávala United už náskok 6 bodů, což může být rozhodující v boji o titul. Liverpool však momentálně nemá ideální formu, přičemž z předešlých 5-ti duelů dvakrát vyhrál, ale následně přišli 2 remízy a prohra. Navíc tyto ztráty bodů přišly v zápasech, které měl Liverpool zvládnout - remíza 1:1doma s West Brom, remíza 0:0 v Newcastlu a prohra 0:1 v Southamptonu. Navíc Liverpool v předchozích dvou duelech nevstřelil ani gól a to je už co říct.

Bilance z předešlých 5-ti zápasů těchto dvou celků je lepší ve prospěch domácího týmu, který třikrát vyhrál a dvakrát se body dělily. United čeká na výhru proti Liverpoolu už skoro 3 roky. Očekávám těžký duel, ale věřím, že Liverpool bude mít o něco navrch, protože si uvědomuje důležitost duelu a případná prohra by mohla učinit konec plánem o zisku titulu. Zkusím tip, že Liverpool vyhraje 1. poločas, nebo zápas.

Tip na zápas

Zápas: Liverpool - Manchester Utd
Súťaž:
Premier League
Čas zápasu: 17.01.2021 17:30
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Liverpool
Kurz: 1.63
Bookmaker:Tipsport

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

800 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

300 Kč + 500 Kč sázka zdarma s kódem: HRAD500 + vkladový bonus 3.000 Kč.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

zdravím, skus to ešte raz zrozumitelnejšie napísať. Najprv pošleš peniaze z...
Mbank a bet365
Na betku sa dá podaná stávka zrušiť do 30min.ak niečo podám a zistím že mi...
Zrušenie stávky.
Weltbet
Nevyplatenie vyhry!!!