Liverpool - Everton (analýza + tip na zápas)

Liverpool - Everton (analýza + tip na zápas)

V Premier League se odehraje zajímavý duel dvou tabulkových sousedů ze stejného města a půjde o tradiční městské derby, ve kterém Liverpool doma přivítá Everton.

Je poměrně překvapivé, že bodový rozdíl mezi těmito celky je tak malý, konkrétně pouhé 3 body. Liverpool totiž zdaleka v této sezoně nenaplňuje ambice v boji o titul, tak jak tomu bylo loni. Domácí celek je pouze na 6. místě se ziskem 40 bodů a nemá nejlepší formu. Z předešlých 5-ti duelů dvakrát vyhrál, ale následně přišli 3 ligové prohry. Liverpool se však částečně vzpamatoval, když v předchozím důležitém osmifinálovém zápase Ligy mistrů dokázal na neutrální půdě v Budapešti zdolat Lipsko 2:0. Everton je příjemným překvapením této sezóny a hraje opravdu dobře. Nachází se na 7. místě se ziskem 36 bodů, když z předešlých 5-ti duelů až třikrát prohrál, jednou vyhrál a jednou remizoval. Aktuálně se hostům nějak přestalo dařit a nečekaná byla pro mě domácí prohra 0:2 s Fulhamem. Oba celky bojují o pohárovou Evropu a budou chtít zvítězit.

Bilance z předešlých vzájemných 5-ti zápasů však vyznívá lépe pro Liverpool, který dvakrát vyhrál, ale až třikrát se zrodila remíza. Everton svého rivala zdolal naposledy v roce 2010, což je pradávná minulost a od té doby 11 soubojů prohrál a 13 soubojů skončilo remízou. Zajímavá je, že z tolika remíz se Evetonu nikdy nepovedlo vstřelit alespoň jednou gól navíc. Opět věřím doma Liverpoolu a v zápase by mohly padnout alespoň 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Liverpool - Everton
Soutěž:
Premier League
Čas zápasu: 20.02.2021 18:30
Tip:
1 and over 1.5
Kurz: 1.68
Bookmaker:Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.