Liverpool – Chelsea ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Liverpool – Chelsea ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Šlágrem 3. kola Premier League bude atraktivní souboj, ve kterém Liverpool doma přivítá rozjetou Chelsea. Domácí tým je v zápase mírný favorit, ale já očekávám, že Chelsea bude vzdorovat pořádně.

Oba kluby vykročili do sezony výhrami a mají na kontě plný počet bodů, tedy shodně 6 a identické skóre 5:0. Oba týmy jsou aspirantem na domácí titul, protože mají nabité sestavy. Liverpool v lize na úvod zdolal venku 3:0 Norwich podle očekávání a následně zdolal doma 2:0 Burnley, takže 6 povinných bodů je doma. Chelsea zakončila sezónu senzačně vítězstvím v Lize mistrů a stejně sezónu zahájila ziskem evropského Superpoháru. Úvodem zdolala doma hladce 3:0 Crystal Palace a následně vyhrála v derby zápase nad Arsenalem na jeho trávníku 2:0 bez větších problémů. Proti Arsenalu již nastoupila i největší posila Chelsea, kterou je navrátilec Lukaku a hned se trefil na 1:0 po 15 minutách hry. Hosté se mi aktuálně jeví být opravdu silným, kompaktním a nebezpečným týmem, kteří zřejmě momentálně v Evropě hraje nejlepší fotbal.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti duelů je lepší pro Liverpool, který třikrát vyhrál a dvakrát vyhrála Chelsea. Očekávám vyrovnaný zápas s těsným výsledkem, nebo remízu, která se nezrodila dávno. Více věřím Chelsea a v pěkném kurzu zkusím tip, že hosté vyhrají alespoň jeden poločas.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Liverpool – Chelsea
Súťaž:
Premier League
Čas zápasu: 28.08.2021 18:30
Tip:
Chelsea vyhraje alespoň jeden poločas: Ano
Kurz: 1.91
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.