Liverpool - Atl. Madrid (analýza + tip na zápas)

Liverpool - Atl. Madrid (analýza + tip na zápas)

Velmi zajímavá bude odveta mezi Liverpoolem a Atléticem Madrid. V prvním zápase totiž doma vyhrál španělský tým 1:0. Dokázal si vytvořit několik zajímavých šancí, a hlavně Liverpool nepustil k ničemu vážnému. Hosté byli myslím bez střely na bránu. V odvetě to Liverpool bude mít zřejmě náročné, ale věřím mu o něco více než hostům.

Atleticu se věru podařilo cosi velké, protože Liverpool v této sezóně nepřehrává. Zdá se, že tato prohra mohla jemně otřást sebevědomím Liverpoolu, který v předešlých zápasech jaksi herně pokulhával. Zdolali sice těsně o gól doma West Ham i Bournemouth, ale šok přišel v 28. kole, kdy Liverpool prohrál v nevýrazném Watfordu rozdílem třídy 0:3. Připomenu, že Watfordu stačilo ani ne 20 minut na tři góly proti Liverpoolu. Atletico následně v lize zdolalo Villareal, ale pak opět přišla jen remíza na půdě posledního Espaňolu, a v předchozím kole remíza 2:2 proti Seville. Atletico je stále v domácí lize na 5. místě.

Velmi zajímavý zápas nás čeká v této odvetě. Atletico je známé svou obranou a betonem. Liverpool je známý svým útočným pojetím hry. Proto bude zajímavé sledovat tuto konfrontaci dvou odlišných taktik a ideologií. Domácí jsou jasný favorit na vítězství a kurz je poměrně nízký. Já osobně budu doufat, že Liverpool se nakopne, a jeho výkon vygraduje k postupu. Zahraju si tak v hezčím kurzu postup domácích.

Tip na zápas

Zápas: Liverpool - Atl. Madrid
Soutěž:
Liga mistrů - play-off
Čas zápasu: 11.03.2020 21:00
Tip:
Kdo postoupí: Liverpool
Kurz: 1.80
Bookmaker:Tipsport