Liverpool - Ajax (analýza + tip na zápas)

Liverpool - Ajax (analýza + tip na zápas)

Vyrovnaná je skupina D, protože jsou tu stále 3 celky, které mohou postoupit dále. O postup se v přímém souboji popere i Liverpool, který přivítá Ajax. Domácímu celku se aktuálně jaksi přestalo dařit, zatímco hosté jsou při chuti.

Liverpool aktuálně zužují zranění a určitě se to podepsalo na kolísavých výsledcích. V lize sice zdolali hladce silný Leicester 3:0 navzdory marodce, ale v předešlém zápase Ligy mistrů doma podlehli 0:2 Atalante, když podali moc slaboučký a trapný výkon směrem dopředu. Ani víkendová remíza 1:1 v Brightonu nebyla žádná sláva. Ve skupině je Liverpool stále na 1. místě se ziskem 9 bodů, když třikrát vyhrál a jednou prohrál. Na krk mu dýchá druhý Ajax se ziskem 7 bodů a stejně 7 bodů má rovněž Atalanta, která navíc hraje doma s Midtjyllandem, který má na kontě nulu. Takže se očekává, že Atalanta vyhraje a bude mít 10 bodů. I proto je tento souboj pro Liverpool a Ajax velmi důležitý. Ajax dokázal dvakrát vyhrát, jednou prohrál a jednou remizoval. V předchozím kole se v domácí lize na rozdíl od Liverpoolu dobře naladil vysokou výhrou 5:0 venku v Emmen.

Při pohledu do minulosti najdeme velmi staré vzájemné zápasy, až na zápas z aktuálního ročníku Ligy mistrů, kde doma Ajax prohrál s Liverpoolem 0:1. I když domácí tým nemá oslnivou formu, stále má mnohem vyšší kvalitu hlavně v útoku. Budu věřit Liverpoolu, nakolik má zkušenější a silnější tým. Domácí tým ví zabrat, když opravdu potřebuje, proto zkusím hrát jednotku..

Tip na zápas

Zápas: Liverpool - Ajax
Soutěž:
Liga mistrů
Čas zápasu: 01.12.2020 21:00
Tip:
1
Kurz: 1.68
Bookmaker:iFortuna

Sázkařský bonus ve Fortuně Vložte 200 Kč a získáte 900 Kč + 50 Free spins
  • 300% bonus 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 200 Kč
  • 50 volných toček ve hře FORTUNA:LIGA
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.