Lille – PSG (analýza + tip na zápas)

Lille – PSG (analýza + tip na zápas)

Další šlágr kola, kde lídr tabulky přivítá druhý celek ligy se odehraje ve Francii, kde Lille doma přivítá mistrovský PSG. Favoritem na 3 body jsou hosté, ale domácí celek má svou velkou kvalitu a umí trápit také silné soupeře.

Domácí tým je na 1. místě se ziskem 32 bodů a před svým rivalem má náskok jediný bod. I to se však počítá, protože PSG je v celé lize podle mě obrovský favorit. Na dostřel je také třetí Lyon, který má 30 bodů a nedávno vyhrál právě v Paříži, ale v předešlém kole doma nepochopitelně remizoval s Brestem, když vyrovnávající gól si nechal vstřelit v nastaveném čase, přičemž soupeř měl červenou kartu. Škoda, že Lyon nevyhrál, aktuálně by byl před PSG a dělil by se s Lille o 1. místo. Lille z předešlých 5-ti duelů třikrát vyhrálo a jednou remizovalo – aktuálně vyhrálo třikrát v řadě. PSG z předešlých 5-ti duelů dvakrát prohrál, dvakrát vyhrál a jednou remizoval. Aktuální forma hostů není ničím výjimečná, jak by se na mistra patřilo. Myslím si, že tento duel může být velmi vyrovnaný i proto, že PSG zatím v této sezoně nemá na čele tabulky náskok, jak tomu bylo zvykem v minulých ročnících. Liga je alespoň zajímavější a vyrovnanější.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných zápasů těchto celků však hovoří poměrně jasnou řečí ve prospěch PSG, který dokázal až čtyřikrát vyhrát, ale jednou loni doma vyhrálo také Lille vysoko 5:1. Domácí tým má aktuálně lepší formu, proto zkusím tip, že 1. poločas, nebo zápas skončí remízou.

Tip na zápas

Zápas: Lille – PSG
Súťaž:
Ligue 1
Čas zápasu: 20.12.2020 21:00
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.85
Bookmaker: Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.