Lille - Angers (analýza + tip na zápas)

Lille - Angers (analýza + tip na zápas)

V zápase francouzské ligy se na domácím trávníku představí Lille, které přivítá Angers a v zápase bude adeptem na zisk tří bodů. Lille bojuje o domácí titul v nabité konkurenci.

Domácí tým se aktuálně dělí o 1. místo s vedoucím Lyonem, co se týče zisku bodů. Oba kluby mají shodně 36 bodů, ale Lille má zatím horší skóre, takže mu patří 2. místo. Na krk jim dýchá také PSG, který je na 3. místě se ziskem 35 bodů. Lille v lize dosud prohrálo jen jediný zápas, což je vynikající bilance. Z předešlých 5-ti duelů až čtyřikrát domácí vyhráli a jednou se zrodila remíza 1:1 proti PSG. Angers je zatím na 9. místě se ziskem 27 bodů a patří k tomu lepšímu v Ligue 1. Hosté z předešlých 5-ti duelů dvakrát remizovali, jednou prohráli a dvakrát vyhráli. V předešlém domácím zápase si připsali na konto cenné vítězství, když doma zdolali 2:1 Marseille. Mohlo by se tedy jednat o zajímavý zápas, kde by však domácí celek měl potvrdit roli ambicióznějšího a kvalitnějšího týmu.

Vzájemná bilance soubojů těchto 2 týmů je lepší ve prospěch domácího týmu, který třikrát vyhrál a dvakrát vyhráli hosté. Předešlé 3 duely vyhrálo Lille s celkovým skóre 9:1. Domácí celek se v uplynulých sezónách výrazně zlepšil a zařadil se mezi elitu domácí ligy. V tomto zápase věřím, že Lille vyhraje a v zápase by mohly padnout alespoň 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Lille - Angers
Soutěž:
Ligue 1
Čas zápasu: 06.01.2021 21:00
Tip:
1 and over 1.5
Kurz: 2.04
Bookmaker:Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.