Leverkusen – Bayern (analýza + tip na zápas)

Leverkusen – Bayern (analýza + tip na zápas)

Vedoucí Bayern Mnichov se představí v derby souboji na trávníku Leverkusenu. Mělo by se jednat o velmi atraktivní duel, který by mohl nabídnout zajímavý fotbal. Domácí Leverkusen je průběžně na 5. místě s počtem 56 bodů. Bayern ligu zatím vede se ziskem 67 bodů. Nadále tak má nadějný náskok 7 bodů před druhým Dortmundem.

Leverkusen podává stabilní výkony. Zatím je reálné ve hře o Ligu mistrů, kterou si zahrál také v této sezóně. Konkurence je mu však v patách, takže musí ve sbírání bodů pokračovat dále. Z předešlých 5-ti zápasů dokázal až čtyřikrát vyhrát a jen jednou prohrál. Zmíněná vysoká prohra 1:4 přišla nečekaně doma s Wolfsburgem. Po této prohře se však Leverkusen otřásl, a opět dokázal zvítězit těsně 1:0 ve Freiburgu zásluhou koho jiného, než Havertze. Tento mladík je ve skvělé formě a láme rekordy. Jiná káva je však forma Bayernu. V předešlých 15 zápasech ztratili jen 2 body za remízu 0:0 s Lipskem. V předchozím kole doma deklasovali 5:0 Dusseldorf. Forma Bayernu je aktuálně strach nahánějící, proto si myslím, že tímto tempem kráčejí za titulem.

Vzájemná bilance zápasů těchto dvou týmů je poměrně vyrovnaná. Bayern dokázal třikrát vyhrát, ale dvakrát vyhrál také Leverkusen. V roce 2019 se setkali tyto celky dvakrát, ale v obou soubojích vyhrál Leverkusen. Při aktuální formě hostů je nejvyšší čas na odvetu. Budu věřit Bayernu, že tentokrát zvítězí. V zápase by navíc mohly padnout alespoň 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Leverkusen – Bayern
Soutěž:
Bundesliga
Čas zápasu: 06.06.2020 15:30
Tip:
2 and over 1.5
Kurz: 1.60
Bookmaker: iFortuna