Leicester – Birmingham (analýza + tip na zápas)

Leicester – Birmingham (analýza + tip na zápas)

V následujícím souboji FA Cupu je do role favorita pasován domácí Leicester, který nastoupí doma proti Birminghamu. Hostující tým si na úvod poradil doma 2:1 s Blackburnem a následně uhrál v Coventry remízu 0:0, takže zápas se také zde musel opakovat. V odvetě v dramatickém souboji uspěl Birmingham doma 3:2 a postoupil dál. Leicester nejdříve zdolal Wigan 2:0 a později vyhrál v Brentfordu 1:0.

V domácí lize je Birmingham momentálně na 15. místě. V předchozím kole remizoval v QPR 2:2. Leicester se v lize jaksi trápí, a po spanilé jízdě přišla jakási herní krize. Předešlé čtyři zápasy Leicester nedokázal vyhrát, a v předchozím kole nečekaně doma prohrál s posledním Norwichem.

Vzájemná bilance zápasů je hlavně z dob, kdy Leicester ještě hrál ve druhé lize, tedy pár let dozadu. Je třeba říci, že si připsal tři výhry proti Birminghamu a dvakrát se body dělily. Aktuálně by tento soupeř mohl být pro domácí tým ideální na opětovný rozběh. Budu věřit domácímu týmu, že vyhraje a v zápase padnou alespoň tři góly.

Tip na zápas

Zápas: Leicester – Birmingham
Soutěž:
Anglie: FA Cup
Čas zápasu: 04.03.2020 21:00
Tip:
1 and over 2.5
Kurz: 1.66
Bookmaker: Tipsport