Leicester – Birmingham (analýza + tip na zápas)

Leicester – Birmingham (analýza + tip na zápas)

V následujícím souboji FA Cupu je do role favorita pasován domácí Leicester, který nastoupí doma proti Birminghamu. Hostující tým si na úvod poradil doma 2:1 s Blackburnem a následně uhrál v Coventry remízu 0:0, takže zápas se také zde musel opakovat. V odvetě v dramatickém souboji uspěl Birmingham doma 3:2 a postoupil dál. Leicester nejdříve zdolal Wigan 2:0 a později vyhrál v Brentfordu 1:0.

V domácí lize je Birmingham momentálně na 15. místě. V předchozím kole remizoval v QPR 2:2. Leicester se v lize jaksi trápí, a po spanilé jízdě přišla jakási herní krize. Předešlé čtyři zápasy Leicester nedokázal vyhrát, a v předchozím kole nečekaně doma prohrál s posledním Norwichem.

Vzájemná bilance zápasů je hlavně z dob, kdy Leicester ještě hrál ve druhé lize, tedy pár let dozadu. Je třeba říci, že si připsal tři výhry proti Birminghamu a dvakrát se body dělily. Aktuálně by tento soupeř mohl být pro domácí tým ideální na opětovný rozběh. Budu věřit domácímu týmu, že vyhraje a v zápase padnou alespoň tři góly.

Tip na zápas

Zápas: Leicester – Birmingham
Soutěž:
Anglie: FA Cup
Čas zápasu: 04.03.2020 21:00
Tip:
1 and over 2.5
Kurz: 1.66
Bookmaker: Tipsport

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy