Lazio – Brescia (analýza + tip na zápas)

Lazio – Brescia (analýza + tip na zápas)

V Serie A se v předposledním kole představí doma favorizované Lazio, které přivítá Brescii. Bude to souboj dvou zcela odlišných postavení v tabulce. Domácí celek je na 4. místě se ziskem 75 bodů. Hostům patří předposlední 19. místo se ziskem 24 bodů.

Lazio si po dlouhé době v příští sezoně zahraje Ligu mistrů. Nebude tak muset závidět svému městskému rivalovi AS, který si ji naopak pro změnu nezahraje. První 4 příčky v tabulce jsou vyrovnané, když Lazio a Atalanta mají shodně po 75 bodů. O bod více má Inter, tedy 76 bodů. Lazio hrálo v sezóně velmi dobře, mohou ho mrzet některé zaváhání v závěru sezóny, které ho podle mě obrali o možnost útočit na titul. Z předešlých 5-ti duelů dvakrát prohrálo, jednou remizovalo a následně přišly 2 výhry. V předchozím kole Lazio deklasovalo Veronu na jejím trávníku 5:1. Brescia se jako nováček mezi elitou neudrží a po roce opět vypadne do Serie B. Týmu se nedaří ani momentálně, když z předešlých 5-ti duelů dokázali jen jednou vyhrát a čtyřikrát prohráli.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti zápasů těchto dvou celků je lepší ve prospěch domácího týmu, který čtyřikrát vyhrál a jednou se body dělily. Jedná se však o staré zápasy z let dávno minulých. Jediný čerstvý zápas se hrál v lednu tohoto roku, kdy Lazio vyhrálo v Brescii 2:1. Věřím, že domácí tým opět zvítězí a bude to i jasnějším rozdílem. Zkusím proto tip, že Lazio vyhraje v handicapu alespoň o 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Lazio – Brescia
Soutěž:
Serie A
Čas zápasu: 29.07.2020 19:30
Tip: Lazio HCP (-1.5)
Kurz:
1.61
Bookmaker: Tipsport