Lazio – Bologna (analýza + tip na zápas)

Lazio – Bologna (analýza + tip na zápas)

V rámci Serie A Lazio Řím přivítá doma Bolognu a bude chtít setrvat v boji o titul.

Duel bude poznamenán aktuální situací v Evropě, která straší momentálně hlavně Itálii. Hrát se bude bez diváků kvůli možným rizikům nákazy a šíření koronaviru. Už v předchozím kole bylo odložených několik duelů včetně domácího duelu Interu se Sampdorií.

Lazio je aktuálně druhé s 59 body a je jen jediný bod za Juventusem. Ve skvělé střelecké formě je nadále domácí miláček Immobille, který vstřelil už neskutečných 27 gólů a je nejlepší střelec v Evropských top ligách. Inter má 54 bodů, ale má zmíněný zápas k dobru a pokud ho vyhraje bude ztrácet jen dva body.

Bologna je momentálně na 10. místě a její vítězná šňůra se nedávno zastavila také z důvodu rozsáhlé marodky v týmu. Po domácí prohře 0:3 s Janovem přišla domácí remíza 1:1 s Udinese.

Vzájemná bilance zápasů je lepší pro Lazio, které dvakrát vyhrálo a třikrát se body dělily. V momentální formě je domácí tým favoritem na triumf a hosté by měli přijít znovu v okleštěné sestavě kvůli již zmiňovaným zraněním.

Podíval jsem si předešlý zápas Bologni a i když se jim snaha upřít nedala, bylo vidět, že mnohé opory základní sestavy jim zkrátka chybí. Ačkoliv Lazio nebude hnané diváky, tak jeho hráči dobře vědí, že v této sezóně mohou dosáhnout velký úspěch.

Věřím domácímu celku, že zvítězí a v zápase by mohly padnout alespoň tři zásahy.

Tip na zápas

Zápas: Lazio – Bologna
Soutěž:
Serie A
Čas zápasu: 29.02.2020 15:00
Tip: 1 and over 2.5
Kurz: 2.07
Bookmaker: Tipsport

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy