Lazio – Bologna (analýza + tip na zápas)

Lazio – Bologna (analýza + tip na zápas)

V rámci Serie A Lazio Řím přivítá doma Bolognu a bude chtít setrvat v boji o titul.

Duel bude poznamenán aktuální situací v Evropě, která straší momentálně hlavně Itálii. Hrát se bude bez diváků kvůli možným rizikům nákazy a šíření koronaviru. Už v předchozím kole bylo odložených několik duelů včetně domácího duelu Interu se Sampdorií.

Lazio je aktuálně druhé s 59 body a je jen jediný bod za Juventusem. Ve skvělé střelecké formě je nadále domácí miláček Immobille, který vstřelil už neskutečných 27 gólů a je nejlepší střelec v Evropských top ligách. Inter má 54 bodů, ale má zmíněný zápas k dobru a pokud ho vyhraje bude ztrácet jen dva body.

Bologna je momentálně na 10. místě a její vítězná šňůra se nedávno zastavila také z důvodu rozsáhlé marodky v týmu. Po domácí prohře 0:3 s Janovem přišla domácí remíza 1:1 s Udinese.

Vzájemná bilance zápasů je lepší pro Lazio, které dvakrát vyhrálo a třikrát se body dělily. V momentální formě je domácí tým favoritem na triumf a hosté by měli přijít znovu v okleštěné sestavě kvůli již zmiňovaným zraněním.

Podíval jsem si předešlý zápas Bologni a i když se jim snaha upřít nedala, bylo vidět, že mnohé opory základní sestavy jim zkrátka chybí. Ačkoliv Lazio nebude hnané diváky, tak jeho hráči dobře vědí, že v této sezóně mohou dosáhnout velký úspěch.

Věřím domácímu celku, že zvítězí a v zápase by mohly padnout alespoň tři zásahy.

Tip na zápas

Zápas: Lazio – Bologna
Soutěž:
Serie A
Čas zápasu: 29.02.2020 15:00
Tip: 1 and over 2.5
Kurz: 2.07
Bookmaker: Tipsport