Juventus - Turín (analýza + tip na zápas)

Juventus - Turín (analýza + tip na zápas)

V Serie A pomalu vrcholí boj o titul. Největší favorit Juventus se doma představí proti Turínu v městském derby. Domácí celek je aktuálně na 1. místě se ziskem 72 bodů. Turín je průběžně na 14. místě se ziskem 31 bodů. Aktuální forma obou týmů je naprosto odlišná.

Juventus má na čele před Laziem zatím náskok 4 bodů. Aktuálně táhne šňůru 6 výher v řadě, a za titulem kráčí v této fázi bez zaváhání. V těchto zápasech má perfektní skóre 15:2. Turín aktuálně neprožívá nejlepší období, jeho forma není strach nahánějící. Z předešlých 5-ti zápasů dokázal vyhrát jen jednou. Až třikrát prohrál a jednou remizoval. V předchozím kole doma sice vedl s Laziem 1:0, ale zápas prohrál 1:2. Lazio je aktuálně největší konkurent Juventusu v boji o titul. Osobně si myslím, že jasným favoritem v tomto derby bude domácí celek, který ví, že potřebuje pojistit své vedení na špici tabulky před Laziem.

Vzájemná bilance zápasů těchto dvou týmů je jasně lepší ve prospěch Juventusu. Až čtyřikrát vyhrál domácí tým, přičemž jeho městský rival dokázal jen jednou uhrát remízu. Je však třeba říci, že se skoro vždy jednalo o těsné výsledky, konkrétně třikrát se zrodila výhra 1:0 ve prospěch Juventusu. Zkusím věřit domácímu týmu, že opět zvítězí a v zápase by mohly padnout alespoň 3 góly.

Tip na zápas

Zápas: Juventus - Turín
Soutěž:
Serie A
Čas zápasu: 04.07.2020 17:15
Tip:
1 and over 2.5
Kurz: 1.93
Bookmaker: Tipsport