Juventus - Spezia (analýza + tip na zápas)

Juventus - Spezia (analýza + tip na zápas)

Zajímavý je boj o titul v Serie A a zatím to nevypadá tak, že Juventus by ho měl získat, i když do konce soutěže je ještě času dost. Domácí tým přivítá nováčka Spezii a je jasné, že se očekává výhra favorita.

Juventus je zatím na 3. místě se ziskem 46 bodů a z předešlých 5-ti duelů třikrát vyhrál, jednou prohrál a v předchozím kole jen remizoval 1:1 ve Veroně, kde nebyl lepším a dominantnějším týmem. Domácí tým si zasloužil určitě remízu. Juventusu chybělo několik dost důležitých hráčů a nevím, kteří z nich už budou proti Spezii k dispozici. Přesto by to Juventus měl doma zvládnout a naladit se vítězně, protože zanedlouho čeká na domácí celek důležitá osmifinálové domácí odveta proti Portu. Stejně potřebuje Spezii zdolat, aby si zachoval naději na boj o domácí titul a nemůže si dovolit ztratit další levné body. Spezia je aktuálně na 16. místě se ziskem 25 bodů a z předešlých 5-ti duelů dvakrát vyhrála, dvakrát prohrála a jednou remizovala. Při pohledu na spodní příčky tabulky je možné, že Spezia by se mohla zachránit mezi elitou a nesestoupit, ale to ukáže čas.

Eviduji 3 vzájemné duely, ale 2 z toho jsou velmi starého data. Loni v listopadu vyhrál u nováčka Juventus jasně 4:1 a potvrdil roli favorita. Podobný scénář očekávám i teď, akorát domácí tým možná nezvítězí tak vysoko. Hraju výhru Juventusu a v zápase by mohly padnout alespoň 3 zásahy.

Tip na zápas

Zápas: Juventus - Spezia
Soutěž:
Serie A
Čas zápasu: 02.03.2021 20:45
Tip:
1 and over 2.5
Kurz: 1.67
Bookmaker:iFortuna

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy