Juventus - Spezia (analýza + tip na zápas)

Juventus - Spezia (analýza + tip na zápas)

Zajímavý je boj o titul v Serie A a zatím to nevypadá tak, že Juventus by ho měl získat, i když do konce soutěže je ještě času dost. Domácí tým přivítá nováčka Spezii a je jasné, že se očekává výhra favorita.

Juventus je zatím na 3. místě se ziskem 46 bodů a z předešlých 5-ti duelů třikrát vyhrál, jednou prohrál a v předchozím kole jen remizoval 1:1 ve Veroně, kde nebyl lepším a dominantnějším týmem. Domácí tým si zasloužil určitě remízu. Juventusu chybělo několik dost důležitých hráčů a nevím, kteří z nich už budou proti Spezii k dispozici. Přesto by to Juventus měl doma zvládnout a naladit se vítězně, protože zanedlouho čeká na domácí celek důležitá osmifinálové domácí odveta proti Portu. Stejně potřebuje Spezii zdolat, aby si zachoval naději na boj o domácí titul a nemůže si dovolit ztratit další levné body. Spezia je aktuálně na 16. místě se ziskem 25 bodů a z předešlých 5-ti duelů dvakrát vyhrála, dvakrát prohrála a jednou remizovala. Při pohledu na spodní příčky tabulky je možné, že Spezia by se mohla zachránit mezi elitou a nesestoupit, ale to ukáže čas.

Eviduji 3 vzájemné duely, ale 2 z toho jsou velmi starého data. Loni v listopadu vyhrál u nováčka Juventus jasně 4:1 a potvrdil roli favorita. Podobný scénář očekávám i teď, akorát domácí tým možná nezvítězí tak vysoko. Hraju výhru Juventusu a v zápase by mohly padnout alespoň 3 zásahy.

Tip na zápas

Zápas: Juventus - Spezia
Soutěž:
Serie A
Čas zápasu: 02.03.2021 20:45
Tip:
1 and over 2.5
Kurz: 1.67
Bookmaker:iFortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.