Juventus – FC Janov ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Juventus – FC Janov ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V souboji Serie A přijede FC Janov na stadion Juventusu a na zápas nastoupí v roli jasného outsidera. Domácí celek a jeho hra se zlepšují, přičemž hostům se dlouhodobě nedaří.

Domácí celek je zatím na 8. místě se ziskem 24 bodů, což určitě není podle představ a ambicí, ale pořád je to lepší než bylo v úvodu sezóny, kdy Juventus zaznamenal nejhorší start za poslední dlouhá léta. Juventus z předchozích 5-ti duelů třikrát vyhrál a dvakrát prohrál. Domácí velkoklub ztrácí zatím na první Neapol 12 bodů, což je dost. V předchozím kole si poradil 2:0 na trávníku poslední Salernitany a něco podobného se doma očekává proti Janovu. Juventus se po odchodu Rolanda výkonnostně a herně hledal, ale situace se pomalu zlepšuje. Janov je na 18. místě se ziskem 10 bodů a chuť výhry neokusil už dlouhých 12 zápasů, z nichž 5 prohrál a 7 remizoval a vše naznačuje tomu, že tahle negativní série se ještě prodlouží.

Bilance z předchozích 5-ti vzájemných duelů je jednoznačná pro domácí tým, který vyhrál všechny zápasy a nic jiného se neočekává ani nyní. V lepším kurzu zkusím hrát handicap a tedy že Juventus zvítězí alespoň o 2 góly.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Juventus – FC Janov
Súťaž:
Serie A
Čas zápasu: 05.12.2021 20:45
Tip: Juventus HCP (-1.5)
Kurz: 1.83
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.