Juventus - Benevento (analýza + tip na zápas)

Juventus - Benevento (analýza + tip na zápas)

Rozeberu další zápas z italské Serie A, kde favorizovaný Juventus doma přivítá Benevento. Domácí celek postupně v tabulce stoupá a nevzdává boj o titul, protože malá šance ještě žije.

Juventus je zatím na 3. místě se ziskem 55 bodů a to znamená, že na vedoucí Inter momentálně ztrácí 10 bodů, což se jeví být dost, ale není to nesmazatelný náskok. Pravdou však je, že Inter hraje velice dobře, ale také Juventus se zlepšil. Z předešlých 5-ti duelů dokázal 4 vyhrát a jednou remizoval 1:1 ve Veroně. V předešlých třech duelech dokázal vždy vstřelit shodně 3 góly a v těchto soubojích jen jednou inkasoval. Mrzet ho může vypadnutí z Ligy mistrů s Portem, které favorita zaskočilo v obou případech, protože také v Turíně dokázalo oslabené Porto vstřelit 2 góly, přičemž druhý gól v v prodloužení znamenal, že Juventus v soutěži končí. Benevento je na 16. místě se ziskem 26 bodů a bojuje o záchranu, i když malý náskok na zcela spodní příčky ještě má. Tento tým nevyhrál již dlouhých 11 duelů v řadě, přičemž 6 zápasů prohrál a pětkrát remizoval. Nemyslím si, že tato negativní bilance se změní právě v zápase s Juentusom.

Eviduji 3 předešlé vzájemné zápasy hrané v nedávné době, z nich vyhrál Juventus dvakrát a v předešlém měření sil se zrodila remíza 1:1 na trávníku Beneventa. Aktuálně hraje domácí celek v pohodě, co se týče domácí soutěže a proto věřím, že zvítězí v handicapu, tedy alespoň o 2 branky.

Tip na zápas

Zápas: Juventus - Benevento
Soutěž:
Serie A
Čas zápasu: 21.03.2021 15:00
Tip:
Juventus HCP (-1.5)
Kurz: 1.68
Bookmaker:iFortuna

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy