Juventus - Benevento (analýza + tip na zápas)

Juventus - Benevento (analýza + tip na zápas)

Rozeberu další zápas z italské Serie A, kde favorizovaný Juventus doma přivítá Benevento. Domácí celek postupně v tabulce stoupá a nevzdává boj o titul, protože malá šance ještě žije.

Juventus je zatím na 3. místě se ziskem 55 bodů a to znamená, že na vedoucí Inter momentálně ztrácí 10 bodů, což se jeví být dost, ale není to nesmazatelný náskok. Pravdou však je, že Inter hraje velice dobře, ale také Juventus se zlepšil. Z předešlých 5-ti duelů dokázal 4 vyhrát a jednou remizoval 1:1 ve Veroně. V předešlých třech duelech dokázal vždy vstřelit shodně 3 góly a v těchto soubojích jen jednou inkasoval. Mrzet ho může vypadnutí z Ligy mistrů s Portem, které favorita zaskočilo v obou případech, protože také v Turíně dokázalo oslabené Porto vstřelit 2 góly, přičemž druhý gól v v prodloužení znamenal, že Juventus v soutěži končí. Benevento je na 16. místě se ziskem 26 bodů a bojuje o záchranu, i když malý náskok na zcela spodní příčky ještě má. Tento tým nevyhrál již dlouhých 11 duelů v řadě, přičemž 6 zápasů prohrál a pětkrát remizoval. Nemyslím si, že tato negativní bilance se změní právě v zápase s Juentusom.

Eviduji 3 předešlé vzájemné zápasy hrané v nedávné době, z nich vyhrál Juventus dvakrát a v předešlém měření sil se zrodila remíza 1:1 na trávníku Beneventa. Aktuálně hraje domácí celek v pohodě, co se týče domácí soutěže a proto věřím, že zvítězí v handicapu, tedy alespoň o 2 branky.

Tip na zápas

Zápas: Juventus - Benevento
Soutěž:
Serie A
Čas zápasu: 21.03.2021 15:00
Tip:
Juventus HCP (-1.5)
Kurz: 1.68
Bookmaker:iFortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.