Juventus - Atalanta (analýza + tip na zápas)

Juventus - Atalanta (analýza + tip na zápas)

V Serie A se odehraje atraktivní duel mezi domácím Juventusem, který přivítá Atalantu. Domácí tým má již jistou účast v Lize mistrů, ale stále bojuje o domácí titul. Tabulku vede se ziskem 75 bodů. Atalanta je průběžně na 4. místě se ziskem 63 bodů.

Juventus v předchozím kole prehralv Miláně, když podlehl domácímu AC. Vedl už 2:0, ale domácímu týmu se senzačně podařilo za 30 minut otočit na 4:2. Dlouhá vítězná šňůra Juventusu se tak trošku nečekaně skončila. Hra Milána se sice zlepšila, ale takový obrat bych od nich nečekal. Juventus má před druhým Laziem náskok 7 bodů. Je to proto, že Lazio bohužel v předešlých kolech až třikrát prohrálo. Myslím si, že v boji o titul je již rozhodnuto, protože nevěřím, že Juventus by si to nechal ujít. Aktuálně táhne šňůru výher také Atalanta, která se v předešlé sezóně probojovala do Ligy mistrů a také v tomto ročníku se jí daří v této soutěži. Atalanta dokázala vyhrát již 7 zápasů v řadě a vypadá to tak, že účast v LM v další sezóně bude mít jistou opět. Potřebuje však získat ještě nějaké body. Před Neapolí má pohodlný náskok 11 bodů a zápas k dobru doma se Sampdorií, který by měla v této formě zvládnout.

Co se týče vzájemných zápasů, je to poměrně vyrovnaná bilance. Dvakrát se z výhry těšil Juventus, jednou Atalanta a dvakrát se body dělily. I to svědčí, že hosté se proti Juventusu ví pochlapit. Uvidíme jak prohra z předešlého kola otřese psychikou domácího týmu. Já si myslím, že tento tým je tak zkušený a kvalitní, že se otřese a zabere. Zkusím věřit domácímu celku, že vyhraje a šňůra Atalanty by tak mohla skončit.

Tip na zápas

Zápas: Juventus - Atalanta
Soutěž:
Serie A
Čas zápasu: 11.07.2020 21:45
Tip:
1
Kurz: 2.05
Bookmaker: iFortuna

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 3.000 Kč. Fortuna vám dá dalších 6.00 Kč na vaše sázky.

Betano bonus

300 Kč zdarma + 3.000 Kč bonus

Sázejte v nové sázkové kanceláři s českou licencí.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Dakujem
Zablokovaný účet na Bet365 (nedá sa doň prihlásiť)
J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku