Juventus - Atalanta (analýza + tip na zápas)

Juventus - Atalanta (analýza + tip na zápas)

V Serie A se odehraje atraktivní duel mezi domácím Juventusem, který přivítá Atalantu. Domácí tým má již jistou účast v Lize mistrů, ale stále bojuje o domácí titul. Tabulku vede se ziskem 75 bodů. Atalanta je průběžně na 4. místě se ziskem 63 bodů.

Juventus v předchozím kole prehralv Miláně, když podlehl domácímu AC. Vedl už 2:0, ale domácímu týmu se senzačně podařilo za 30 minut otočit na 4:2. Dlouhá vítězná šňůra Juventusu se tak trošku nečekaně skončila. Hra Milána se sice zlepšila, ale takový obrat bych od nich nečekal. Juventus má před druhým Laziem náskok 7 bodů. Je to proto, že Lazio bohužel v předešlých kolech až třikrát prohrálo. Myslím si, že v boji o titul je již rozhodnuto, protože nevěřím, že Juventus by si to nechal ujít. Aktuálně táhne šňůru výher také Atalanta, která se v předešlé sezóně probojovala do Ligy mistrů a také v tomto ročníku se jí daří v této soutěži. Atalanta dokázala vyhrát již 7 zápasů v řadě a vypadá to tak, že účast v LM v další sezóně bude mít jistou opět. Potřebuje však získat ještě nějaké body. Před Neapolí má pohodlný náskok 11 bodů a zápas k dobru doma se Sampdorií, který by měla v této formě zvládnout.

Co se týče vzájemných zápasů, je to poměrně vyrovnaná bilance. Dvakrát se z výhry těšil Juventus, jednou Atalanta a dvakrát se body dělily. I to svědčí, že hosté se proti Juventusu ví pochlapit. Uvidíme jak prohra z předešlého kola otřese psychikou domácího týmu. Já si myslím, že tento tým je tak zkušený a kvalitní, že se otřese a zabere. Zkusím věřit domácímu celku, že vyhraje a šňůra Atalanty by tak mohla skončit.

Tip na zápas

Zápas: Juventus - Atalanta
Soutěž:
Serie A
Čas zápasu: 11.07.2020 21:45
Tip:
1
Kurz: 2.05
Bookmaker: iFortuna