NHL livestream živě - sledujte každý zápas kanadsko-americké hokejové ligy LIVE

Chcete sledovat přímé přenosy z NHL zdarma? Přečtěte si, kde je nejlepší se registrovat, abyste sledovali livestream z kteréhokoliv zápasu NHL bez poplatku a reklam.

▶️ Jak sledovat zdarma live stream NHL zápasov?

Nejpopulárnější hokejová liga na světa NHL je tu opět a s ní přichází velký počet zápasů, které si bude chtít sledovat mnoho lidí v ČR.

Přímé přenosy z NHL jsou ve většině případů až po půl noci kvůli časovému posunu. Abyste mohli sledovat kterýkoliv zápas potřebujete přístup do konkrétní aplikace (ať už webové či mobilní), protože online přenosy přes TV jsou omezené.

Pokud máte zájem sledovat NHL zcela zdarma, tak máme pro vás skvělé tipy jak sledovat zápasy ať už ze základní části nebo z playoff. Vše bude dostupné bez reklam a zdarma resp. za určitých podmínek a budete tak moci sledovat NHL živě přes live stream.

Jednou z nejlepších alternativ je sledovat NHL live přímo přes účet v sázkové kanceláři. Všechny podmínky, které potřebujete pro přímé přenosy ze zápasů živě z NHL naleznete níže.

Live streaming z NHL nabízí několik společností, takže určitě si budete moci vybrat live přenos resp. podmínky, které vám budou nejvíce vyhovovat.

🏒 Hokejová soutěž NHL
🗓️ Sezóna  2021
▶️ LIVE stream Fortuna TV Tipsport TV Chance TV
📺 TV přenos Nova Sport (pouze vybraný zápas)

Kde sledovat NHL live stream zdarma?

Pokud chcete sledovat NHL zcela bezplatně, tak vám doporučujeme live stream sázkové společnosti Tipsport, která nabízí přímé přenosy bez poplatku (prvních sedm dní). Pokud chcete sledovat NHL i po sedmi dnech, tak se musíte stát aktivním sázejícím hráčem (stačí vám pretipovať měsíčně 30 Kč což je minimální částka a za registraci dostanete ještě od Tipsportu i peníze zdarma).

Výhodou účtu na Tipsport.cz je i to, že kromě NHL získáte i exkluzivní přístup k přímý přenosem Oktagonu, NHL, KHL, NBA nebo české Tipsport Extraligy resp. fotbalové Fortuna ligy.

Největší výhodou takového účtu v sázkové kanceláři je zejména to, že při sledování sportovního live streamu můžete současně uzavírat LIVE sázky a vyhrát peníze zdarma.

Zdarma proto, protože Tipsport dává svým novým hráčům i bonus jen za plnou registraci ve výši 150 Kč (bonus vám bude připsán ve věrnostních bodech 150 Kč = 150 netu). Tyto Nety když vsadíte, tak po výherním tiketu se vám už připíší normálně peníze na účet v Kč a vy si je můžete poslat na váš bankovní účet

Zapnout TV Tipsport + získat 150 Kč zdarma
Budete přesměrováni na oficiální stránku Tipsport.cz

Jaká je nabídka hokejových live streamů v Tipsportu?

Live streamy hokejových zápasů na TV Tipsport
 • NHL
 • Česká hokejová liga
 • Švédská liga
 • KHL
 • Druhá nejvyšší česká hokejová liga
 • Švýcarská liga
 • MS v hokeji
 • Slovenská hokejová liga
 • Rakouská liga
 • AHL
 • VHL
 • MHL

Komplexnost přímých přenosů v sázkové kanceláři Tipsport je jedna z velkých výhod této společnosti. Pokud byste tam nechtěli tipovat, tak stále ji můžete využívat na sportovní přenosy, které jsou nejširší na českém trhu. 

Jak sledovat NHL na TV Tipsport bez poplatků?

Pro aktivní sázkaře je sledování live streamů na TV Tipsport dostupné zcela zdarma. Přečtěte si jednoduchý návod jak spustit online stream NHL u Tipsportu.

Návod pro spuštění přímého přenosu ze zápasů NHL

 • Tipsport registrace

Prvním krokem je registrace hráčského účtu na webové stránce Tipsport.cz. Po registraci stačí už jen ověřit totožnost, bankovní účet a přihlásit se do vašeho herního účtu.

 • NHL livestream

Po úspěšné registraci a přihlášení do herního účtu máte k dispozici bezplatné 7-denní sledování sportovních live streamů na TV Tipsport.

 • Spuštění Tipsport TV

Zápasy NHL jsou dostupné na webové stránce Tipsportu pod samostatnou kategorií TV nebo LIVE. Po kliknutí na jednu z těchto dvou samostatných kategorií si už jen najdete a vyberete zápas, který chcete sledovat.

Chcete sledovat NHL? Postupujte podle návodu
 1. Klepněte na položku "Kurzy" v horním menu na stránce Tipsport.cz.
 2. V seznamu sportů zvolte "Hokej" a podkategorii „NHL.
 3. Uvidíte před sebou seznam zápasů z NHL spolu s datumem a časem. Stačí si už jen vybrat zápas, který chcete sledovat a kliknout na ikonu „Live stream“.

Co dělat po vypršení 7-denní bezplatné lhůty pro sledování sportovních live streamů?

 • Po sedmi dnech je neomezené sledování live streamů možné pouze tehdy, pokud patříte do skupiny aktivních tipérů u Tipsportu.
 • Pokud nepatříte do této skupiny, stačí uzavřít sázku v minimální hodnotě 30 Kč alespoň jednou měsíčně (nebo uzavřít několik sázek ve společné hodnotě 30 Kč - např. uzavřít 3 sázky po 10 Kč).
Náš TIPPři uzavírání kurzových sázek můžete využít váš získaný vstupní bonus, který dostanete jako dárek při vytvoření vaší registrace u Tipsportu.

Jak sledovat NHL přes mobil

Poslední alternativou je sledování sportovních live streamů prostřednictvím mobilní aplikaci Tipsport (ať už na tabletu nebo mobilu), tak budete moci sledovat bez reklam a kdekoliv na cestách přímé přenosy z NHL. Toto platí i pro jiné sázkové kanceláře, které mají dostupné příme přenosy z NHL.

V mobilní appke se kromě kurzových sázek a live streamů nachází také vyhledávané diskusní fórum či zábavné online casino s hracími automaty.

Nezapomeňte, že během sledování NHL živě můžete výborně reagovat na aktuální vývoj zápasu a uzavřít tak LIVE sázku, případně využít funkci předčasného vyplacení tiketu tzv. cashout


Přímé přenosy z NHL 
Sázková kancelářLive streaming
služba (nabídka)
Přenosy
z NHL
NHL live stream
přes mobil
Mobilní aplikace
ke stažení
široká Android, iOS stáhnout
široká Android, iOS stáhnout
široká Android, iOS stáhnout
střední Android, iOS stáhnout
Android, iOS stáhnout

Každá sázková mě jiné podmínky pro sledování. Prohlédnete si rozdíly v podmínkách, ale Tipsport má jedny z nejlepších ne-li nejlepší. Při přenosech třeba brát v úvahu i kvalitu přímého přenosu.

TOP sázkové kanceláře v ČR a bonusy
Sázková kancelářVstupní bonus + peníze zdarmaZískat bonus
50.000 Kč + 150 Kč zdarma Registrovat se
600 Kč + 300 Kč zdarma Registrovat se
2.000 Kč + 200 Kč zdarma Registrovat se
5.000 Kč + 500 Kč zdarma Registrovat se
10.000 Kč + 500 + 500 Kč zdarma Registrovat se

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Musíte platit za přímý přenos?

Pokud se registrujete u Tipsportu, tak máte prvních 7 dní zdarma (pak musíte podat sázky za 30 Kč za měsíc). Každá sázková kancelář má vlastní podmínky.

2️⃣ Bude live stream z NHL vysílán ze všech zápasů?

Sázkové budou vysílat live stream z každého zápasu NHL. Nejlepší přenosy co se kvality týče naleznete na Tipsport.cz nebo iFortuna.cz. Na PC je možné sledovat i několik streamů najednou.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku
caute mate skusenost s 22bet? viem ze su to rusi ale ci sa tam da...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Copyright © 2011-2021 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt