Jablonec – Žilina ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Jablonec – Žilina ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V sousedském derby přivítá Jablonec v kvalifikaci EKL na domácím trávníku výborně hrající Žilinu. Domácí tým je mírný favorit v úvodním zápase, ale hosté si z EKL přinášejí skvělou formu.

Žilina skončila v domácí lize loni na 3. místě a vybojovali si účast v nově vzniklé EKL. Musela však zatím projít přes 3 předkola, ale dokázala to úspěšně a poměrně dominantně. Úvodem doma zdolala vysoce gruzínský celek Dila Gori 5:1 a v odvetě prohrála 1:2, což nebyl problém. Následně vyřadila kyperský Apollon po výhře venku 3:1 a domácí remíze 2:2. V předešlém předkole zdolala kazašský Tobol venku 1:0 a doma ho rozstřílela 5:0. Sledovat mladý tým Žiliny je velká radost. Oba celky prohráli o víkendu v domácí lize a tyto výsledky byly překvapením v jednom i druhém případě. Jablonec prohrál v Teplicích 0:1 a Žilina prohrála u nováčka v Liptovském Mikuláši 1:2 a obdržela v závěru červenou kartu. Možný pokles formy v případě Jablonce, nebo šetření sil na souboj s kondičně připravenou Žilinou a na druhé straně možná malá únava, nebo myšlenky již nastavené směrem do Česka.

Kluby se dosud neutkali ve vzájemném souboji, takže to bude jejich soutěžní premiéra. Mírný favorit doma a na postup je Jablonec, ale já věřím mladé sebevědomé Žilině, že dokáže soupeře potrápit a v úvodním zápase venku neprohraje.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Jablonec – Žilina
Súťaž:
Evropská konferenční liga UEFA – kvalifikace
Čas zápasu: 19.08.2021 20:00
Tip: X2
Kurz: 1.70
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.