Inter – Neapol (analýza + tip na zápas)

Inter – Neapol (analýza + tip na zápas)

V šlágru 37. kola Serie A přivítá Inter doma Neapol. Lépe je na tom domácí tým, kterému patří 2. místo se ziskem 76 bodů. Hostům patří zatím 7. místo se ziskem 59 bodů. Zatímco Inter ještě živí teoretickou šanci na domácí titul, tak hosté bojují o místenku v Evropské lize.

Domácí celek aktuálně na Juventus ztrácí 4 body, přičemž do konce soutěže má ještě odehrát 2 zápasy. Juventus má k dispozici o zápas navíc k dobru. V předchozím kole na trávníku Udinese se mu to nepodařilo, když prohrál 1:2. Inter si zajistil účast v Lize mistrů v příští sezóně. Dlouho vedl vyrovnaný boj o titul s Juventusem, když se přidalo také Lazio. Oba celky však zaváhali častěji než vedoucí tým. Inter z předešlých 5-ti duelů třikrát vyhrál a dvakrát remizoval. Neapol a jeho výkony v této sezoně jsou daleko za očekáváním. Ligy mistrů se v příští sezoně pod Vesuvem hrát nebude. Neapol se musí snažit pokud chce hrát alespoň Evropskou ligu, jelikož jeho konkurenti AC Milán a AS Řím, kterým patří 5 a 6. místo jsou v dobré formě. Neapol ztrácí zatím na Řím 2 body a na Milán bod. Zápas, který je však na trávníku Interu čeká se nejeví být lehký. Neapol má nad čím přemýšlet, vedení klubu bude muset přivést po sezóně nějaké posily. Určitě se v následující sezóně bude od tohoto týmu očekávat víc.

Co se týče vzájemných zápasů, tak bilance obou týmů je doslova vyrovnaná. Oba celky si na konto připsali shodně po 2 výhry a jednou se body dělily. Myslím si, že v tomto atraktivním zápase je stále o co hrát pro oba celky. Očekávám, že oba týmy by se měly snažit útočit a chtít zvítězit. Zkusím tip, že oba celky vstřelí v zápase gól.

Tip na zápas

Zápas: Inter – Neapol
Soutěž:
Serie A
Čas zápasu: 28.07.2020 21:45
Tip:
Oba dají gól
Kurz: 1.57
Bookmaker: iFortuna