Hradec Králové – Plzeň ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Hradec Králové – Plzeň ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Rozjetá Plzeň se představí na trávníku Hradce a v zápase bude favorit. Kurz na hosty se mi docela líbí a věřím Plzni, nakolik je ve formě.

Hradec je aktuálně na 13. místě se ziskem dvou bodů, které nasbíral v pěti duelech, což je opravdu málo. Po třech remízách přišly dvě prohry a ta poslední byla dost nepříjemná, protože se Spartou v Praze prohrál 0:4. Aktuálně v kabině není určitě pohodová nálada a domácí celek se herně trápí. Negativní skóre 3:8 je toho také důkazem. Plzeň po nevydařené předešlé sezoně prožívá skvělý vstup do ligy a dařilo se jí rovněž v předkolech EKL, kde má namířeno do skupiny. V domácí lize je na čele tabulky se ziskem 15 bodů a skóre má 9:3. Nedávno v EKL zdolala doma CSKA Sofii 2:0 a v odvetě má naději na dobrý výsledek a má na dosah postup do skupinové fáze. Ještě dříve absolvuje zápas v Hradci a v aktuální formě to vidím pro Plzeň pozitivně.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je jednoznačná pro Plzeň, která vyhrála všech 5 duelů. Hosté to na svého soupeře evidentně umějí a věřím jim opět, že vyhrají a odnesou si domů 3 body. Tipuji 2.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Hradec Králové – Plzeň
Súťaž:
1. Liga
Čas zápasu: 29.08.2021 16:00
Tip:
2
Kurz: 1.76
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.