Guangzhou R&F – Guangzhou Evergrande (analýza + tip na zápas)

Guangzhou R&F – Guangzhou Evergrande (analýza + tip na zápas)

Nedávno se začala hrát sezóna v čínské Superlize. Zatím se odehrálo jen úvodní kolo, ale už v tom druhém se odehraje zajímavý derby zápas. Domácí R&F přivítá mistrovské Evergrande.

Tato sezóna se zatím velmi hodnotit nedá, protože ještě ani pořádně nezačala. Co se však týče ambicí, tak hostující tým je v této zemi se Šanghaj SIPG asi nejsilnějším celkem. Za mě nejsilnějším, nakolik má nejkompaktnější kádr na čele s Paulinhem a Taliscem. Právě Paulinho je již několik sezón jeho největší hvězdou a tahounem. Myslím, že Evergrande bude také letos útočit na domácí titul. Hostující tým si v úvodním kole doma poradil s Šanghaj Šen-chua 2:0. Naopak domácí celek do ligy vstoupil špatně, když v Shenzhenu prohrál hladce 0:3 a nepodařilo se mu vstřelit ani gól. Na jedné straně je ještě brzy vyvozovat nějaké ukvapené závěry, ale na druhé straně i první zápas může mít vypovídající hodnotu. Hlavně pokud se jedná o favorizovaný tým, jakým hosté bezesporu jsou.

Vzájemná bilance zápasů těchto dvou rivalů je lepší ve prospěch Evergrande, které třikrát uspělo, jednou doma vyhrálo i R&F a jednou se body dělily. Přesněji, 3 předešlé soutěžní zápasy vyhrálo Evergrande, 2 zápasy, které přinesly výhru R&F a remízy byly jen přípravné zápasy. Tentokrát opět půjde o soutěžní duel, takže věřím více hostům, kteří měli do ligy lepší start. Zkusím tip, že hostující celek vstřelí gól v obou poločasech.

Tip na zápas

Zápas: Guangzhou R&F – Guangzhou Evergrande
Súťaž: Superliga
Čas zápasu: 30.07.2020 14:00
Tip:
2. tým dá gól v obou poločasech: Ano
Kurz: 1.73
Bookmaker: Tipsport