Goztepe - Rizespor (analýza + tip na zápas)

Goztepe - Rizespor (analýza + tip na zápas)

Podíváme se do Turecka na zápas Super Lig, kde na domácím trávníku Gozrepe přivítá Rizespor. Domácí tým je momentálně na 8. místě se ziskem 34 bodů. Hosté jsou aktuálně na 16. místě a tato pozice je sestupová. Oba kluby mají v tomto čase velmi špatnou formu, ale favoritem v souboji je domácí celek.

Goztepe patří k tomu lepšímu v lize, alespoň momentálně. Tento tým by mohl být umístěn lépe, kdyby v předešlých 4 zápasech nezískal jen jediný bod. Předešlé 3 zápasy totiž prohrál. Goztepe má však jiný problém, a tím je střílení gólů, když neskóroval už 3 zápasy v řadě. Hosté se budou muset snažit, pokud nebudou chtít vypadnout do 2. ligy. Je však třeba říci, že na těchto příčkách je tabulka velmi vyrovnaná, a prakticky se situace ještě může rapidně změnit také pro jiné týmy. Rizespor má ještě horší formu jako domácí celek, když v předešlých 5-ti duelech nevyhrál. Konkrétně jen jednou remizoval a čtyřikrát prohrál. Domácí tým získal v domácím prostředí 16 bodů, zatímco hosté venku jen 8.

Vzájemná bilance zápasů mezi těmito dvěma celky je doslova vyrovnaná. Oba kluby si zapsali na své konto po 2výhry, a jednou se duel skončil remízou. Podotýkám, že v těchto soubojích vždy zvítězil domácí tým nad svým soupeřem, až na předešlý zápas, kde Rizespor doma hrál 0:0 s Goztepe. Jak jsem zmínil, Goztepe sice neskórovali 3 zápasy v řadě, ale myslím si, že doma zaberou. Věřím domácímu týmu, že vyhraje.

Tip na zápas

Zápas: Goztepe - Rizespor
Soutěž:
Super Lig
Čas zápasu: 17.03.2020 18:00
Tip:
1
Kurz: 1.81
Bookmaker:Tipsport

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 3.000 Kč. Fortuna vám dá dalších 6.00 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

zdravím, na to slúži táto sekcia alternatívny link bet365
Zablokovaný účet na Bet365 (nedá sa doň prihlásiť)
J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku