Gil Vicente - Sporting (analýza + tip na zápas)

Gil Vicente - Sporting (analýza + tip na zápas)

Portugalská liga nám nabídne souboj vedoucího Sportingu Lisabon, který se představí na stadionu Gil Vicente, tedy jednoho ze slabších celků. Sporting v této sezóně hraje opravdu skvěle a atakuje domácí titul.

Sporting to má našlápnuto k domácímu titulu velmi nadějně, alespoň podle mého názoru. Domácí ligu vede se ziskem 45 bodů a před Portem, které je na 2. místě se ziskem 39 bodů má docela solidní náskok 6 bodů. Na 3. místě je Braga se ziskem 36 bodů a Benfica pouze na 4. místě se ziskem 34 bodů. Mnohé zaváhání, hlavně Benfiky, ale také Porta jsou vodou na mlýn pro Sporting, který to patřičně využívá, protože má na svém kontě podstatně méně ztracených bodů. Sporting z předešlých 5-ti duelů dokázal 4 vyhrát a jednou remizoval doma s Rio Ave 1:1. Pokud Sportingu forma vydrží, tak si myslím, že by se opravdu mohl těšit z titulu. Gil Vicente je na 12. místě se ziskem 16 bodů a v předchozím kole konečně protnul šňůru čtyř proher. Z tohoto hlediska může být domácí tým povzbuzen a nepříjemný, ale kvalita je na straně hostů.

Ve prospěch favorita hraje do karet také bilance předešlých vzájemných duelů, kde se Sporting z výhry těšil až čtyřikrát, přičemž domácí tým pouze jednou. V tomto měření sil budu věřit hostujícímu týmu, že zvítězí a v zápase by mohly padnout alespoň 2 přesné zásahy.

Tip na zápas

Zápas: Gil Vicente - Sporting
Soutěž:
Primeira Liga
Čas zápasu: 09.02.2021 22:00
Tip:
2 and over 1.5
Kurz: 1.85
Bookmaker:iFortuna

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy