Genk - Club Bruggy (analýza + tip na zápas)

Genk - Club Bruggy (analýza + tip na zápas)

Šlágrem 4. kola belgické nejvyšší soutěže bude souboj ve kterém Genk přivítá Bruggy. Jedná se o souboj týmů, které by měly mít mistrovské ambice, hlavně hosté. Aktuální situace v tabulce ale zatím tomu nenasvědčuje.

Genk se výrazně zlepšil a v sezóně 2018/2019 získal trošku nečekaně titul v lize. Zahrál si také Ligu mistrů, kde hodně vody nenamícháte a ukázalo se, že tento tým nemá tak široký kádr, když v předešlé sezoně skončil až na 7. místě, které bylo zklamáním. Aktuálně se nachází na 6. místě se ziskem 5 bodů, když v úvodním kole vyhrál a dvakrát remizoval. Bruggy jsou na tom hůře, nakolik jsou až na 11. místě se ziskem jenom 3 bodů, když dvakrát prohráli a jednou vyhráli. Zaznamenali velmi špatný start a aktuálně se jim herně nedaří. V předchozím kole doma prohráli 0:1 s nováčkem ligy, který je aktuálně nečekaným lídrem tabulky. Ze zápasů, které Bruggy dosud hráli, je čeká nejtěžší zápas na trávníku Genku. Stále jsou kurzem mírný favorit, podle zvučného jména, navzdory horší formě.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti duelů těchto celků je lepší ve prospěch Bruggy, které třikrát vyhráli, jednou vyhrál Genk a jednou se body dělily. Zaujala mě skutečnost, že v každém z těchto zápasů dokázali oba celky vstřelit alespoň gól. Zkusím proto věřit této tradici i nadále a hrám tip, že oba dají gól.

Tip na zápas

Zápas: Genk - Club Bruggy
Soutěž:
Jupiler League
Čas zápasu: 30.08.2020 13:30
Tip: Oba dají gól
Kurz:
1.70
Bookmaker: iFortuna