Galatasaray – Antalyaspor ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Galatasaray – Antalyaspor ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V turecké Super Lig přivítá Galatasaray doma Antalyaspor a v zápase bude favorit. Domácímu celku se v aktuální sezóně vůbec nedaří a bude mít co dělat, aby se dostal mezi čelo tabulky.

Aktuální sezóna je jakási zakletá pro velkokluby z Istanbulu a kromě Galatasarayu se trápí také Besiktas a Fenerbahce. Domácímu týmu patří až nelichotivé 12. místo se ziskem 24 bodů a chuť výhry v domácí lize nezná už dlouhých 7 duelů v řadě, přičemž z nich třikrát prohrál a čtyřikrát remizoval. 31.10 Galatasaray zdolal doma 2:0 Gaziantep a od té doby na výhru jen čeká. V předchozím kole prohrál na trávníku Demirsporu 0:2, přičemž byl v zápase lepší. Antalyaspor je v tabulce na 14. místě se ziskem 22 bodů, takže oba týmy dělí jen 2 body. Z předchozích 5-ti duelů dvakrát prohrál, dvakrát vyhrál a jednou remizoval. Z toho vyplývá, že posbíral více bodů než Galatasaray a má také lepší formu. V předchozím kole doma remizoval 1:1 s poslední Kasimpasou, takže lze říci o ztrátě dvou bodů, které přišly v závěru duelu.

Vzájemná bilance z předchozích 5-ti duelů je lepší pro domácího favorita, který třikrát vyhrál a dvakrát se body dělily. Domácí tým už musí zlomit nepříznivou bilanci a bezodkladně zvítězit. Tipuji 1a v zápase by mohly padnout alespoň 2 góly.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Galatasaray – Antalyaspor
Súťaž:
Super Lig
Čas zápasu: 25.12.2021 14:00
Tip:
1 and over 1.5
Kurz: 1.78
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.