Fulham - Chelsea (analýza + tip na zápas)

Fulham - Chelsea (analýza + tip na zápas)

V Premier League se představí favorizovaná Chelsea na trávníku nováčka Fulhamu a v zápase by měla zvítězit a udávat tempo hry. Chelsea potřebuje vyhrát, aby navázala opět kontakt s čelem ligy.

Po sérii špatných výsledků se Chelsea propadla až na 9. místo v lize se ziskem 26 bodů. Tato pozice rozhodně není tou, po jaké vedení klubu touží. Z předešlých 5-ti duelů Chelsea vyhrála jen jednou, přičemž až třikrát prohrála a jednou remizovala. I když tabulka je vyrovnaná a nic není ztraceno, tak favorit musí začít sbírat body, pokud chce stoupat v tabulce a pomýšlet na účast v Lize mistrů. Chelsea tahala za kratší konec hlavně v boji se zvučnějšími jmény jako City, Arsenal, nebo Wolves. Fulham je průběžně na 18. místě se ziskem 11 bodů a v předešlých 5-ti zápasech nedokázal vyhrát ani jednou. Na konto si připsal prohru a předešlé 4 zápasy remizoval. Domácí tým to bude mít zřejmě náročné, aby se udržel mezi elitou také v následující sezóně. Nutně bude muset začít sbírat nějaké ty výhry, ale v tomto měření sil to bude mít zřejmě těžké.

Stejně i bilance předešlých vzájemných duelů je dominantní ve prospěch hostujícího celku, který dokázal vyhrát všech 5 zápasů. Chelsea si navíc s Fulhamem vždy dokázala poradit rozdílem alespoň dvou gólů. Věřím, že hosté opět vyhrají a v zápase padnou alespoň 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Fulham - Chelsea
Súťaž:
Premier League
Čas zápasu: 16.01.2021 18:30
Tip:
2 and over 1.5
Kurz: 1.70
Bookmaker:iFortuna

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy