Fulham - Arsenal (analýza + tip na zápas)

Fulham - Arsenal (analýza + tip na zápas)

Startuje nový ročník anglické Premier League a podívejme se na zápas nováčka s favoritem. Fulham přivítá doma Arsenal v úvodním zápase nového ročníku ligy.

Fulham se vrací mezi elitu po roční přestávce. Určitě se bude chtít v hlavní lize udržet více, jako jediný rok. Úvodem ho však čeká poměrně silný soupeř, i když Arsenalu předcházející sezóna nevyšla a tento rok si nezahraje EL, ani LM. Domácí celek v uplynulé sezoně obsadil 4. místo, takže musel absolvovat sérii zápasů o postup do Premier League. Vyřadil Cardiff, později také Brentford a stal se tak po Leeds a West Bromwich třetím postupujícím mezi elitu. Arsenal loni v lize skončil až na 8. místě, což bylo zklamáním. V závěru sezóny se však tomuto celku povedly uhrát 2 cenné výsledky a získat 2 domácí trofeje. Získali FA Cup, když zdolali Chelsea 2:1 a Superpohár, kde zdolali na penalty Liverpool. Tyto 2 úspěchy Arsenalu by mohly znamenat výkonnostní posun vpřed.

Vzájemná bilance zápasů těchto dvou celků hovoří jasnou řečí ve prospěch Arsenalu, který dokázal pětkrát vyhrát. Navíc se jednalo o poměrně jasné výsledky. Nováček může ukázat snahu, ale já budu věřit hostům, že dokáží potvrdit vyšší kvalitu a konečně snad také ambice hrát v této sezoně lépe. Věřím hostům, že vyhrají a v zápase by mohly padnout alespoň 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Fulham - Arsenal
Soutěž:
Premier League
Čas zápasu: 12.09.2020 13:30
Tip:
2 and over 1.5
Kurz: 1.80
Bookmaker: Tipsport