Francie – Švýcarsko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Francie – Švýcarsko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Další osmifinále, ve kterém je jasný favorit jeden z týmů, bude mezi Francií a Švýcarskem. Zápas se hraje v Bukurešti a očekává se, že Francie postoupí do další fáze turnaje. Francouzi jsou finalisté z předešlého EURA.

Francie dokázala vyhrát takzvanou skupinu smrti s pěti body, i když jsem počítal, že Maďarsko zdolat dokáže. Důležitý je však postup z 1. místa a proto narazí na třetí tým jiné skupiny, kterým je Švýcarsko. Francie zdolala 1:0 v Mnichově Německo, následně v Budapešti remizovala 1:1 s Maďarskem a do třetice remizovala s Portugalskem 2:2, přičemž v zápase jsme viděli až 3 pokutové kopy. Švýcarsko na úvod jen remizovalo s Walesem 1:1, kde se očekávala výhra favorita. Následně prohrálo 0:3 se suverénní Itálii v Římě a do třetice si poradilo s trápícím se Tureckem 3:1, co mu definitivně zajistilo postup do osmifinále. Francie je jedním z největších favoritů na zisk trofeje, neboť v týmu má ohromné jména a neskutečnou kvalitu. Švýcarský tým je kompaktní a již léta patří mezi elitu, co se týče kvality a za jistých okolností může s Francií uhrát vyrovnaný duel. Nejistý je start Hernandeze a Lemare, přičemž první jmenovaný je hráčem základní sestavy, Francie však má kvalitní lavičku a alternativy.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je ale velice vyrovnaná, protože až 4 zápasy skončily remízou a jednou vyhrála Francie vysoce 5:2. Zajímavé je, že až třikrát se zrodil výsledek 0:0. Týmy se setkali naposledy v roce 2016 a od té doby se Francouzi stali mistry světa a kvalitativně šli nahoru. Myslím, že Francie vyhraje a v zápase by mohly padnout alespoň 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Francie – Švýcarsko
Soutěž:
EURO - play-off
Čas zápasu: 28.06.2021 21:00
Tip:
1 and over 1.5
Kurz: 1.94
Bookmaker:iFortuna

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy