Finsko – Německo ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Finsko – Německo ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Ve druhém semifinále nastoupí Finsko proti překvapení turnaje Německu a tyto země se také setkali v základní skupině, kdy Finové vyhráli těsně 2:1. Poměrně jasný favorit na postup do finále je Finsko.

Poměrně kuriózní je, že všechny postupující týmy z A skupiny vypadli ve čtvrtfinále a tak se v semifinále utkají týmy z B skupiny. Německo bojovalo o postup do čtvrtfinále v posledním zápase skupiny proti Lotyšsku a svou šanci přeměnilo na vítězství 2:1. Ve čtvrtfinále nastoupilo proti Švýcarsku, které bylo poměrně jasný favorit na postup dál. Zápas se pro Němce vyvíjel špatně, když prohrávali již o 2 branky, ale dokázali famózně vyrovnat na 2:2 jen pár desítek vteřin před koncem ve hře bez brankáře. Vyplatilo se nakolik zvítězili na nájezdy a zahrají si o medaile. Nezlomnost německého mužstva se ukázala v plné síle. Finsko si ve čtvrtfinále zahrálo s Českem a od tohoto zápasu se očekával asi nejvyrovnanější duel a tak i bylo. V zápase padl jediný gól, který byl vstřelen ve 2. třetině do české sítě a Finsko již ve zbytku zápasu nedovolilo soupeři skórovat. Podle mého názoru vysoce kompaktní výkon Finska se skvělou defenzívou, která nedovolila Čechům skórovat. Po kanonádě proti Slovensku tak Česko vyšlo střelecky naprázdno.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti duelů je lepší ve prospěch Finska které třikrát vyhrálo, dvakrát vyhrálo Německo, z toho jednou v prodloužení. Ve skupině dokázalo těsně vyhrát Finsko a já si myslím, že v semifinále zvítězí opět. Němci budou určitě namotivovaní bojovat, ale Finsko má větší kvalitu. Tipuji 1.

Tip na zápas

Zápas: Finsko – Německo
Soutěž:
Mistrovství světa v hokeji 2021 - play-off
Čas zápasu: 05.06.2021 17:15
Tip:
1
Kurz: 1.70
Bookmaker: iFortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.