FC Porto - Belenenses (analýza + tip na zápas)

FC Porto - Belenenses (analýza + tip na zápas)

V portugalské lize přivítá lídr tabulky Porto doma Belenenses. Všem je asi jasné, že domácí celek bude v tomto duely jasným favoritem na zisk 3 bodů. Porto je na čele tabulky se ziskem 70 bodů. Hosté okupují průběžně 14. místo se ziskem 31 bodů.

Porto mělo v této sezóně několik výkyvů, či v lize, nebo v pohárové Evropě. Tento rok se Porto muselo spokojit jen z Evropskou ligou, protože překvapivě vypadlo v předkole. Nemusí však naříkat, protože v lize nemá dobrou formu ani Benfica, která díky dvěma prohrám zřejmě přenechala titul Portu. Aktuálně má Porto před svým největším rivalem 6 bodový náskok. Myslím si, že tento náskok by si domácí celek již neměl nechat ujít. Z předešlých 5-ti duelů Porto třikrát vyhrálo, jednou prohrálo a jednou se zrodila remíza. Belenenses aktuálně nehraje v dobré formě. Proto by s ním domácí tým neměl mít problém. Z předešlých 5-ti duelů dvakrát prohráli, dvakrát remizovali a jednou vyhráli. V předchozím kole nedokázali využít poměrně dlouhou přesilovku a hráli 1:1 proti Tondele, která je jeho tabulkový soused.

Vzájemná bilance zápasů těchto dvou týmů je jednoznačně lepší ve prospěch Porta, které čtyřikrát vyhrálo a jednou se zrodila remíza. Aktuálně je Porto povzbuzeno náskokem, který má před Benfiku, i proto si myslím, že tento zápas vyhraje a dokáže Vzájemná bilance zápasů těchto dvou týmů je jednoznačně lepší ve prospěch Porta, které čtyřikrát vyhrálo a jednou se zrodila remíza. Aktuálně je Porto povzbuzeno náskokem, který má před Benficou, i proto si myslím, že tento zápas vyhraje a dokáže vstřelit gól v obou poločasech.

Tip na zápas

Zápas: FC Porto - Belenenses
Súťaž: Primeira Liga
Čas zápasu: 05.07.2020 22:30
Tip:
1. tým dá gól v obou poločasech: Ano
Kurz: 1.91
Bookmaker: iFortuna