Everton - Liverpool (analýza + tip na zápas)

Everton - Liverpool (analýza + tip na zápas)

V Premier League se v tradičním městském derby představí domácí Everton proti Liverpoolu. Domácí celek je průběžně na 12. místě se ziskem 37 bodů. Everton kraluje v lize a má momentálně na kontě 82 bodů. Rozdíl mezi těmito rivaly je propastný.

Domácí tým patří v této sezóně k ligovému průměru. Everton střídá lepší výsledky s horšími a kolísá také s výkony. Aktuálně nemá obzvlášť nebezpečnou formu, přičemž z předešlých 5-ti duelů dvakrát vyhrál, dvakrát prohrál a jednou remizoval. Právě v předešlých 3 duelech získal jen jediný bod. Je však třeba říci, že tyto zmíněné výsledky byly proti silnějším týmem. Prohra 2:3 v Londýně s Arsenalem, cenná domácí remíza 1:1 s United a výprask 0:4 na trávníku Chelsea. Liverpool po dlouhé sérii výher nečekaně zakopl na trávníku Watfordu 0:3. Po tomto šokujícím zápase se však zmobilizoval a vyhrál doma nad Bournemouthem 2:1. Nečekaně však vypadli z Ligy mistrů po dramatickém průběhu zápasu na domácím stadionu s Atléticem.

Vzájemná bilance zápasů těchto dvou rivalů je lepší ve prospěch Liverpoolu, který třikrát vyhrál a dvakrát se body dělily. I když Liverpool zažil jisté herní problémy, tak stále má ohromující sílu a kvalitu. Budu věřit hostům, že zvítězí a v zápase by mohly padnout alespoň 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Everton - Liverpool
Súťaž: Premier League
Čas zápasu: 21.06.2020 20:00
Tip:
2 and over 1.5
Kurz: 1.83
Bookmaker:iFortuna