Everton – Leicester ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Everton – Leicester ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V rámci Premier League se odehraje souboj Evertonu a Leicesteru a podle kurzů se očekává dost vyrovnaný zápas. Hostům bude chybět v sestavě opět více zraněných hráčů než domácím.

Domácí tým hrál velmi solidně v předešlé sezóně a stejně dobře vstoupil i do nové sezóny, přičemž se pohyboval na podstatně lepších příčkách než teď. Evertonu postupně jaksi forma odcházela, až klesl na 15. místo se ziskem 19 bodů. Bilance z předchozích 5-ti duelů mluví přesně o tom, o čem mluvím, že forma domácích není dobrá. Everton dokázal jen jednou vyhrát, jednou remizoval a až třikrát prohrál. V předchozím kole podlehl doma Brightonu 2:3. Leicesteru patří 10. místo se ziskem 25 bodů a také si průběh sezóny představovaly lépe. Z předchozích 5-ti duelů shodně dvakrát prohráli a vyhráli a jednou remizovali. V předchozím kole ale doma vyhráli nad Liverpoolem 1:0, což je obrovský úspěch. Leicester se navíc už nějaký čas musí obejít bez několika opor, ale přesto hraje dobře.

Vzájemná bilance z předchozích 5-ti duelů je doslova vyrovnaná, jelikož si oba kluby připsali na konto po 2 výhry a jednou se body dělily. Podobný průběh očekávám i teď a myslím, že to bude těsný zápas. Zkusím tip, že oba dají gól.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Everton – Leicester
Súťaž:
Premier League
Čas zápasu: 11.01.2022 21:00
Tip:
Oba dají gól
Kurz: 1.60
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.