Energetik-BGU - BATE (analýza + tip na zápas)

Energetik-BGU - BATE (analýza + tip na zápas)

V Bělorusku startuje domácí 1.liga. V úvodním zápase proti sobě nastoupí domácí Energetik proti favoritovi BATE Borisov. Hosté jsou snad největšími favority na zisk titulu v domácí lize. Loni se jim to však nepodařilo, a z nadvlády jejich po dlouhé době sesadil konkurenční Brest, který je předběhl o 5 bodů.

Energetik je průměrný až podprůměrný domácí celek, který velkou díru do světa nedělá. Tak tomu bylo i loni, když skončil tento tým na 12. místě s počtem bodů 33. Od sestupu ho dělily jen 3 body. Zachránil se dobrými výkony právě v závěru ligy, když v 5-ti duelech dvakrát remizoval a třikrát vyhrál. Tato dobrá série přišla v hodině dvanácté. BATE je klub, který má nejlepší renomé v domácí lize, a je jediný známý klub, který je pojem také pohárové Evropě. Tradičně hrává předkola, a zahrál si také Ligu mistrů, nebo Evropskou ligu. Je to tým, který má kvalitu, a jeho hráči tvoří i kostru běloruské reprezentace.

Vzájemné zápasy těchto dvou celků vyznívají lépe ve prospěch favorita. BATE vyhrál čtyřikrát, a jeden krát se zrodila remíza. Myslím si, že hosté budou opět chtít získat titul, který v předešlé sezoně ztratili. Aktuálně se opět jeví být nejsilnějším protivníkem Brest, takže uvidíme jak tato konfrontace dopadne. Na úvod ligy věřím hostům, že vyhrají, a v zápase padnou alespoň 3 góly.

Tip na zápas

Zápas: Energetik-BGU - BATE
Soutěž:
1. liga
Čas zápasu: 19.03.2020 15:00
Tip:
2 and over 2.5
Kurz: 1.84
Bookmaker:Tipsport