Elche - Real Madrid (analýza + tip na zápas)

Elche - Real Madrid (analýza + tip na zápas)

Real Madrid se v rámci španělské nejvyšší soutěže představí na trávníku nováčka ligy Elche. Není pochyb o tom, že hosté by z tohoto zápasu měli brát všechny 3 povinné body.

Realu se v domácí lize aktuálně daří a v tabulce se dotáhl na svého městského rivala Atletico, i díky vyhranýmu vzájemnému derby zápasu. Aktuálně je Real na 2. místě se ziskem 32 bodů, stejně jako má také Atletico. Předešlých 5 zápasů dokázal Real vyhrát a nyní se představí na trávníku týmu, který by měl zdolat, takže předpokládám, že tato vítězná šňůra se ještě natáhne. Elche je v lize nováček a momentálně mu patří 16. místo se ziskem 15 bodů. Z předešlých 5-ti duelů dokázalo třikrát remizovat a dvakrát přehrát. Pro domácí celek to není katastrofa, protože liga je velmi vyrovnaná a také zisk 3 bodů znamená posun vyš o pár míst. Myslím si však, že na výhru si tento celek ještě bude muset počkat, protože Real hraje aktuálně velmi dobře.

Eviduje 4 předešlé vzájemné zápasy, kde vždycky vyhrál Real a potvrdil roli favorita. Jak jsem již výše uvedl své důvody, věřím Realu, že vyhraje a v tomto zápase bude dominovat. Kurzy jsou však poměrně nízké, takže jsem se podíval po něčem zajímavém a v hezčím kurzu jsem vyhrál tip, že Real vstřelí gól v obou poločasech.

Tip na zápas

Zápas: Elche - Real Madrid
Soutěž: LaLiga
Čas zápasu: 30.12.2020 21:30
Tip: 2. tým dá gól v obou poločasech: Ano
Kurz: 1.88
Bookmaker:iFortuna

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy