Dunajská Streda - Trnava (analýza + tip na zápas)

Dunajská Streda - Trnava (analýza + tip na zápas)

Ve Fortuna lize se odehraje zajímavý zápas, ve kterém Dunajská Streda doma přivítá Trnavu. Domácí celek vstoupil do ligy zatím lépe a doma je moc silný. Favoritem v tomto zápase bude domácí celek.

Dunajská Streda průběžně vede tabulky s impozantním skóre 14:1, které dosáhla pouze ve třech zápasech. Dvakrát doma zdolala shodně 6:0 Nitru a také Sereď, přičemž v Pohroní také vyhráli 2:1 gólem z nastaveného času. Trnava je zatím na 2. místě, což je také slušně. Připsala si 2 výhry a 1 remízu. Vyhrála 2:0 v Michalovcích, následně doma zdolala 3:1 Ružomberok a body ztratila doma trošku nečekaně s Pohroním po remíze 1:1. Trnava však rozhodně venku nedosahuje tak úspěšné výsledky, jako právě Dunajská Streda doma. Aktuálně však vstoupili hosté do ligy také slibně a zápas prvního s druhým by mohl přinést dobrý a kvalitní souboj, také na poměry zdejší ligy. Oba celky zatím tabulku vedou před Slovanem, který nečekaně prohrál v Moravcích 1:2.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti zápasů těchto dvou celků je velmi vyrovnaná, když si oba celky připsaly po 2 výhry a jednou se zrodila remíza. Jednou dokázal každý vyhrát také na půdě soupeře, takže Trnava zcela odepsána být nemusí. Domácí tým však zatím doma soupeře jasně převálcoval. Zkusím však věřit, že i hosté mají šanci na gól, proto zkusím tip, že oba vstřelí gól v zápase.

Tip na zápas

Zápas: Dunajská Streda - Trnava
Soutěž:
Fortuna liga
Čas zápasu: 22.08.2020 18:00
Tip:
Oba dají gól
Kurz: 1.81
Bookmaker: Tipsport