Jak se vyhodnocují neplatné nebo zrušené sázky a sázka na odložený zápas

Sázka na zrušený nebo odložený zápas – vysvětlení

Sázky na zrušené, přeložené nebo odložené zápasy

Co se stane s vašimi sázkami pokud se zápas v konkrétní den neodehrá? V případě, že zápas na tiketu bude odložen, zrušen nebo přeložen, tak pravděpodobně bude vyhodnocen kurzem 1.0 a nebude se vám v tomto případě započítávat do výsledného kurzu tiketu. Pokud jste podali SOLO sázku (jeden zápas na tiketu), tak vám budou vráceny peníze.

Vyhodnocením zápasu s kurzem 1.0 se setkáváme při zrušených sázkách nejčastěji. Existují ale i různé výjimky, které budou v tomto článku představeny. Každá sázková kancelář si vytváří své vlastní pravidla, proto si je doporučujeme přečíst. Jsou to obsáhlé a komplexní pravidla, která zde všechny není možné uvést a i proto to nemusí být přesně tak jak to uvádíme v tomto článku.

Specifické situace, které mohou nastat při zrušených resp. odložených zápasech

 • Pokud se odložené, zrušené nebo přeložené zápasy odehrají ještě ve stejném týdnu, tak mohou být považovány za platné.
  Vyhodnocení sázek s odloženým zápasem
  • Fortuna nechává odložené sázky v platnosti pokud byla událost odehraná do 3 dnů.
  • Tipsport při odloženém zápasu nechává sázky v platnosti pokud jsou odehrané do 4 dnů.
 • Pokud je zápas přesunut např. z důvodu přenosu v televizi z pátku na pondělí, tak tyto zápasy mohou být stále považovány za platné.
 • Co se stane když zápas se začne dříve než bylo uvedeno? V případě, že váš tiket byl uzavřen ještě dříve než byl skutečný začátek zápasu, tak takovýto tiket by měl zůstat v platnosti.
 • Zápas předčasně ukončen? Všechny tipy, které lze vyhodnotit, by měly být vyhodnoceny. V případě tipů na konečný výsledek (1X2) budou sázky zrušeny. U některých lig to platit nemusí, ale to jsou specifické výjimky.
 • Co se stane když tipujete na střelce gólů v zápase? Zde se považují všechny sázky za platné, pokud hráč nastoupí do zápasu v kterékoliv minutě. V případě, že zápas bude předčasně ukončen, tak všechny sázky budou považovány za zrušené (vyhodnotí se kurzem 1.0 nebo vám vrátí vklad v případě SOLO sázek). Vlastní góly se nepočítají při vyhodnocování sázek.
 • Sázení na nejlepšího střelce vás může také zaskočit. Pokud se turnaj nebo liga skončí a je několik nejlepších střelců (dosáhly stejný počet branek), tak vaše sázka bude zrušena resp. vyhodnocena kurzem 1.0.
 • Kontumace (diskvalifikace, doping) – pokud byla událost ukončena a později nastala kontumace, tak by měly platit výsledky, které byly dosaženy před kontumací. Pokud byl podán protest, tak je sázková kancelář oprávněna pozastavit výplaty výher a počkat si na pravoplatné rozhodnutí řídících orgánů (v případě, že se proti tomuto rozhodnutí ještě někdo odvolá, tak už se to při vyhodnocování události nebere v úvahu).
 • Skreč v tenise – v případě skreče jsou mezi sázkovými kancelářemi rozdíly při vyhodnocování takto ukončeného zápasu. Pokud jste tipovali na vítěze zápasu, tak v případě skreče by mělo nastat zrušení sázky (sázková příležitost by se měla vyhodnotit kurzem 1.0). Bohužel toto neplatí pro všechny sázkové kanceláře, některé společnosti zajímá pouze oficiální výsledek zápasu.
  Vyhodnocení skreče v tenise
  • Fortuna vyhodnocuje skreč v tenise oběma způsoby. V případě, že tipujete umístění, tak skreč neberou v úvahu (vše bude normálně vyhodnoceno). Pokud tipujete vítěze zápasu nebo odvozené sázky (vítěz setu, gemu nebo fiftínu), tak při skreči budou tyto sázky vyhodnoceny kurzem 1.0. Neplatí to pro sázky, které již nastaly (např. vítěz prvního setu a zápas byl skrečován až v druhém setu).
  • Tipsport v případě skreče v tenise ruší sázky a vyhodnotí je kurzem 1.0. Toto neplatí, pokud již nějaká sázka byla vyhodnocena (např. vítěz prvního setu). V případě sázek na umístění se neuvažuje o zrušení sázky (tak jako ve Fortuně bude tato sázka normálně vyhodnocena).
 • Baseball – sázkové kanceláře, které působí i v Americe, při baseballu vypisují nadhazovače. V případě, že nenastoupí konkrétní nadhazovač, tak může být sázka zrušena (resp. vyhodnocena kurzem 1.0). Takové možnosti sázek zatím české sázkové kanceláře nenabízejí.
 • Neplatné sázky – v případě, že dojde k technické chybě nebo jiné chybě (např. kurzy na tiketu jsou nesrovnatelně vyšší oproti konkurenci), může sázková kancelář prohlásit takový tiket za neplatný.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma + 50 free spins

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 200 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

NEMáM a ani netuším kto to je. A čo ten človek teraz môže tipovať ked sa nič...
Tipovaci servis - máte niekto skúsenosti?
všoebecne ale odporúčam takýto postup: vložiť tam kartou čo najmenej...
Výber peňazí z bet365 2019
ževraj skill spolu s netellerom zaviedli určité opatrenia a to tak, že kým...
Vklad na bet365 cez skrill ?
Copyright © 2011-2020 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt